Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nieuczciwa ocena
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Najbardziej realistyczny spośród modów
Lekko nie będzie
Mało znany szczegół
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 kwietnia 2019, 13:51
[laughs in dodge]
Odpisz
7 listopada 2018, 16:22
D I R E C T H I T....*FURIA*
Odpisz
16 października 2018, 07:30
Moja klasa twierdzi, że zbijak jest dla dzieci, a nożna i siatka to jedyne prawilne sporty, dodam jeszcze że myślą podobnie o koszykówce
Odpisz
16 października 2018, 07:33
@Mysz_Komputerowa: chociaż z siatkówką mają trochę racji
Odpisz
8 października 2018, 18:50
Znacie jakieś dobre gry City builder za darmo/na przeglądarke.
Odpisz
8 października 2018, 19:46
Chyba tak
Odpisz
8 października 2018, 19:51
@Turbek213: jakie?
Odpisz
8 października 2018, 22:01
ja chyba też znam
Odpisz
16 października 2018, 07:29
Ja chyba też
Odpisz
8 października 2018, 19:15
Zbijak > Piłka nożna
Odpisz
8 października 2018, 19:23
@maxiu1244: zbijak>gowno>pilka nożna
Odpisz
8 października 2018, 19:51
Piłka Ręczna<Inne sporty itd.
Odpisz
8 października 2018, 20:07
nie
Odpisz
8 października 2018, 20:15
kazdy inny sport > koszykówka > pilka nozna > gówno > siatkówka
Odpisz
8 października 2018, 23:20
@Fafikens12: Bycie gównem > ocenianie czegoś/kogoś przez pryzmat "lubię albo nie lubię"
Odpisz
9 października 2018, 06:56
@TrueStoryGuy: I ten lemurrak który sam wygłasza swoją opinię, a potem gdy ktoś inny pisze własną opinię to się o to denerwuje. Zastanów się nad sobą.
Odpisz
9 października 2018, 07:42
@zilwa1234: co xD
jeżeli chodzi ci o "nie" to jak widzisz dużo osób się ze mną zgadza, a pozatym to jest moja opinia na temat jego opinii
Odpisz
9 października 2018, 15:44
@zilwa1234: Chodzi o szacunek, którego brak. Jeśli szkalujesz osobę/rzecz bezpodstawnie to jesteś po prostu zwykłym ignorantem i głupcem, który nigdy nie przyzna się do swojego błędu. Jeśli masz już coś/kogoś oceniać to mów również o pozytywach z tym/nim związanych. Opinie może wyrazić każdy, ale tylko mądry wie w jaki sposób ją wyrazić. Podobnie jest z poglądami politycznymi. Nigdy nie usłyszysz nic dobrego na temat partii od strony z nią nie związanej.
Odpisz
9 października 2018, 17:56
@TrueStoryGuy: mówiąc głupoty w sposób "mądry" nie sprawia ze mówisz mądrze
Odpisz
Edytowano - 9 października 2018, 18:29
Mówiąc, że szacunek nie jest potrzebny wtedy sam uznajesz, że nie szanujesz siebie. Tacy ludzie graniczą z menelami. Mówiąc głupoty nie staniesz się lepszy.
Odpisz
15 października 2018, 23:44
@maxiu1244: koszykówka = zbijak>każdy inny sport>siatkówka
Odpisz
16 października 2018, 07:28
@maxiu1244: Śmierć > Życie > Sport
Odpisz
15 października 2018, 23:42
ten moment kiedy wasz "nauczyciel wfu" najlepiej dałby was na pole od siatkówki na cały rok
Odpisz
15 października 2018, 22:26
Wyczuwam kombosy
Odpisz
15 października 2018, 21:39
Wolę siatkówkę
Odpisz
15 października 2018, 21:04
Ten moment gdy lubisz zbijaka, ale nie umiesz w niego grać.
Odpisz
15 października 2018, 21:23
@Nazwy_nie_znaleziono_: Wystarczy być zwinnym i celnie rzucać.
Odpisz
15 października 2018, 21:29
@MoNka455: ten moment kiedy umiesz w defensywę, ale masz ch*jowego cela
Odpisz
15 października 2018, 21:32
@Tymek590: Ten moment gdy jesteś tak niepozorna, że nikt w ciebie nie rzuca, aż do końca gry.
Odpisz
15 października 2018, 21:32
@Nazwy_nie_znaleziono_: a we mnie rzucają i nie trafiajas B)))))
Odpisz
15 października 2018, 21:36
@Tymek590: Wygryw.
Ja mam ch*jowego cela, ale jak już trafiam, to zawsze jakim cudem w głowę.
Odpisz
15 października 2018, 21:21
Facet od wfu mówi że się nie przykładamy, a jak gramy w zbijaka to każe chłopakom rzucać z drugiej lini
Odpisz
15 października 2018, 21:03
A u mnie w szkole na W-F'ie nie gra się w zbijaka ;c
Odpisz
8 października 2018, 20:32
[laughs in comic sans]
Odpisz
8 października 2018, 18:51
a gość unika twojego rzutu przy pomocy cheat gainera
Odpisz