memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
17 października 2018, 23:39
Aż i się przypomniało jak z kumplem debilem poszedłem do mc Donalda, czekamy w kolejce, jest nasza kolej i on mówi "Poproszę cheeseburgera bez sera" no ku*wa no.
Odpisz
17 października 2018, 17:37
Ale cebulka dodaje smaku! Szczerze nie rozumiem ludzi nie lubiących cebuli w burgerze lub na pizzy
17 października 2018, 19:36
@Vosimo: daje kwasniosci fuj
17 października 2018, 20:28
@Vosimo: Kursa je**c trawe only mienso
9 października 2018, 17:01
Ogry są jak cebula!
17 października 2018, 17:21
17 października 2018, 17:18
Ogórek gorszy
9 października 2018, 14:28
Ja tam wolę KFC
9 października 2018, 09:47
Bardzo proszę autora lub kogoś innego o oryginał/obrazek bez napisów
9 października 2018, 10:14
@Pobozny: .
9 października 2018, 10:17
@Windows_10: Proszę serdecznie.
9 października 2018, 10:37
@Windows_10: "proszę serdecznie o obrazek bez napisów"
9 października 2018, 10:40
@ImJarosz: czuje sie jak debil
9 października 2018, 13:34
@Pobozny:
9 października 2018, 13:38
@Niejadek: Niech będzie Ci wynagrodzone w licznym potomstwie
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież17 października 2018, 23:39
Aż i się przypomniało jak z kumplem debilem poszedłem do mc Donalda, czekamy w kolejce, jest nasza kolej i on mówi "Poproszę cheeseburgera bez sera" no ku*wa no.
Odpisz
17 października 2018, 17:37
Ale cebulka dodaje smaku! Szczerze nie rozumiem ludzi nie lubiących cebuli w burgerze lub na pizzy
Odpisz
17 października 2018, 19:36
@Vosimo: daje kwasniosci fuj
Odpisz
17 października 2018, 20:28
@Vosimo: Kursa je**c trawe only mienso
Odpisz
9 października 2018, 17:01
Ogry są jak cebula!
Odpisz
17 października 2018, 17:21
Odpisz
17 października 2018, 17:18
Ogórek gorszy
Odpisz
9 października 2018, 14:28
Ja tam wolę KFC
Odpisz
9 października 2018, 09:47
Bardzo proszę autora lub kogoś innego o oryginał/obrazek bez napisów
Odpisz
9 października 2018, 10:14
@Pobozny: .
Odpisz
9 października 2018, 10:17
@Windows_10: Proszę serdecznie.
Odpisz
9 października 2018, 10:37
@Windows_10: "proszę serdecznie o obrazek bez napisów"
Odpisz
9 października 2018, 10:40
@ImJarosz: czuje sie jak debil
Odpisz
9 października 2018, 13:34
@Pobozny:
Odpisz
9 października 2018, 13:38
@Niejadek: Niech będzie Ci wynagrodzone w licznym potomstwie
Odpisz