Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Szybki jak błyskawica
Fajnie że odpowiedzieli
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Jakby trochę nie fair
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 10 października 2018, 20:39
Zawsze mnie zastnawiało czemu na świecie jest tyle kobiet wierzących
Prawie każda religia jak jeden mąż mówi o kobietach jako o bezużytecznych workach na spermę, które jak nie będą chciały ci zrobić obiadu, to nie powinny mieć prawa żyć. Syndrom Sztokholmski? Ch*jowy ojciec? Ch*jowy mąż? Wszystko naraz?
Odpisz
10 października 2018, 20:44
@ZnawcaLiteraturyPolskiej: Powiedzmy sobie szczerze, powiedziałeś to tylko po to, że móc pocałować wujka w d***.
Odpisz
Edytowano - 10 października 2018, 21:22
@SongMan: Ale on ma rację, przecież większość religii opiera się na tym.
Odpisz
10 października 2018, 21:35
@ZnawcaLiteraturyPolskiej: większość religi ma boga który za byle gówno wsadzi cie do piekła (np. jesteś gejem)
a itak większość ludzkości w to wierzy
Odpisz
11 października 2018, 12:32
@SongMan: powiedz mi czy tp z przodu twojego wujka to twarz, czy dupa
Odpisz
11 października 2018, 13:54
@ZnawcaLiteraturyPolskiej: no dokładnie, kobieta nie może mieć wysokiej funkcji typu ksiądz, co jest bezpośrednim powiedzeniem "jesteś do rodzenia, nie do posiadania jakiejkolwiek władzy"
Odpisz
11 października 2018, 14:49
@Windows_10: poprostu księża są na tyle inteligentni że wiedzą co się stanie gdy kobieta dojdzie do władzy
Odpisz
11 października 2018, 16:31
@Strex: Admin mi usunął komentarz, bo chwaliłem gejów xDDD
Już nawet nie wiem, czy mam być zły, czy się śmiać.
Odpisz
11 października 2018, 18:55
@ZnawcaLiteraturyPolskiej: ja bym był zadowolony, jak bym chwalił gejów(do czego raczej nie dojdzie) to bym się modlił by admin to usunął i jak najmniej osób to zobaczyło
Odpisz
11 października 2018, 18:57
@Selkes: a co jest złego w gejach (jestem pół gejką)
Odpisz
11 października 2018, 20:01
@Windows_10: ale jak pół?
Odpisz
11 października 2018, 20:02
@Strex: w sensie coś takiego?
Odpisz
11 października 2018, 20:04
@Windows_10: Nie da się być pół gejem, albo nim jesteś albo nie... (No zawsze można być Bi, Ale to też nie jest pół gejoza)
Odpisz
12 października 2018, 07:01
@Strex: w sensie bi
Odpisz
17 października 2018, 17:13
@ZnawcaLiteraturyPolskiej: Większość religii powstała tak dawno, że funkcjonował jeszcze wtedy patriarchat i to bardzo sztywny, stąd taka hierarchia ludzi w religiach. Jest tyle kobiet wierzących, bo albo są świadome, tego, że tak nie powinno być i sobie nie pozwalają na takie traktowanie, ale nadal zależy im na bogu, któremu jest poświęcona ta religia, a nie na samej organizacji. Albo są też kobiety przyzwyczajone do takiego stanu rzeczy, bo wychowywały się w domu, w którym to tak funkcjonowało i nie potrafią się z tego wyrwać, bo po prostu są tak nauczone i już
Odpisz
17 października 2018, 17:39
@ZnawcaLiteraturyPolskiej: a tak nie jest?
Odpisz
17 października 2018, 17:42
@Windows_10: Nie lubię gejów ,ponieważ się nimi brzydzę.
\__/ <----- kosz na wdułgłosy
Odpisz
17 października 2018, 17:51
@Windows_10: Już wiem czemu jeszcze lubisz Splatoon.
Odpisz
17 października 2018, 17:53
@ZnawcaLiteraturyPolskiej: widzę, że mamy tu prawdziwego znawcę religii, który studiował szczegółowo och zasady, wierzenia oraz tradycje... albo zwykłego trola :v
Odpisz
17 października 2018, 20:45
@Brind: On taki jest
Normalnie to fajny gość
Tylko małomówny
Odpisz
31 października 2018, 07:38
@norek00: popieram cię, bycie gejem jest gejowe
Odpisz
10 października 2018, 20:12
Wiesz że odje**łeś coś powalonego, gdy nawet Jezus z ciebie kiśnie
Odpisz
17 października 2018, 20:47
@qaz123: Gorzej gdyby kisnęło z Ciebie całe Niebo oraz Piekło
Odpisz
17 października 2018, 20:49
@lorax12: Jeżeli kiśnie z ciebie piekło to już NA PRAWDE zje**łeś
Odpisz
18 października 2018, 07:29
@qaz123: Emmm,nie,oni zawsze z nas kisną
Odpisz
30 października 2018, 18:12
@qaz123: Iii setna strzałka dobita.
Odpisz
30 października 2018, 18:26
@Szortek: gg ez
Odpisz
27 października 2018, 09:52
mój ksiądz ostatnio na religi puścił białego misia po dropsach
Odpisz
17 października 2018, 22:25
Ja: Spalić debila
Odpisz
21 października 2018, 22:13
@koberek: ha... ha....
Odpisz
17 października 2018, 17:59
Obrazek związany z religią, ciekawe ile tu znajdę atencyjnych ateistów
Odpisz
10 października 2018, 20:28
Kiedy nowa katechetka na religii mówi o tych takich indeksach z ocenami, i mówi że warto takie mieć, żebyśmy ZA KILKA LAT mogli się pochwalić naszym dzieciom. (Jakby co to 3 gimnazjum)
Odpisz
10 października 2018, 20:34
@ewelkapl: Bo pszy tej łosiemnastce to jusz stara kobita jyst
Odpisz
17 października 2018, 17:32
@ewelkapl: wiesz że to nie było dosłowne
Odpisz
17 października 2018, 17:35
Skąd wiesz, jesteś moją katechetką?
Odpisz
17 października 2018, 17:21
I cyk, do ulubionych
Odpisz
17 października 2018, 17:11
bez sensu, jak dżizas mógł zrobić iksde skoro nie żyje
Odpisz
11 października 2018, 07:31
zła kolejność na koniec, powinno być:
Klasa: XD
Jezus: XD
Duda: XD
Odpisz
10 października 2018, 21:36
Ewa: TAKI CH*J
Odpisz
10 października 2018, 20:54
XD
Odpisz
10 października 2018, 20:15
Trudne Spraaaawyyyyy
Odpisz