Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar merot

7 maja 2022, 20:39

Jak umarło to można zjeść, to nic nie zmieni

I tak nie żyje

Avatar
Konto usunięte

15 maja 2020, 10:29

pyszne

Avatar Jasnowidz

12 października 2018, 20:33

Nigdy nie znalazłem na Coca Coli z moim imieniem

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar
kroganin

21 października 2018, 08:49

@Jasnowidz: Ja znalazłem wiele Maksów

Avatar
Konto usunięte

10 czerwca 2019, 08:10

No, to kup koledze

Avatar ProMoruxBax

6 kwietnia 2019, 10:34

Ni

Avatar
Konto usunięte

12 października 2018, 23:19

ku*wa tak trudno zrozumieć że gatunek homo sapiens jest wszystkożerny, tj. jest roslino, jak i mięsożercą

polecam wrócić gdzieś w okolice 6 klasy podstawówki do tematu łańcucha pokarmowego

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar CytrynOfSky

17 grudnia 2018, 08:35

@Brokula: czyli wolisz zeby ludzie rozkrawali żywą krowe, i dlubali w niej na żywca, tak jak kilkaset lat temu? Wszystko poszło w przód, a zwierzęta są zazwyczaj usypiane przed ubojem

Avatar Brokula

17 grudnia 2018, 12:20

@CytrynOfSky: Nigdy nikt nie dłubał na żywca. Jako dziecko byłam świadkiem ubojów w warunkach 'domowych' i na pewno jest to bardziej humanitarne niż dzisiejsza hodowla przemysłowa

Avatar InfiniteTheJackal

21 października 2018, 13:13

Podstawowym prawem zwierząt jest to że mają być smaczne. A jak jakiś naziwegan krzyczy żeby nie kupować mięsa bo to zwierzę też chciało żyć to mam ochotę mu to mięso wepchnąć w dupę. Jakby tacy weganie wpłacali 10zł rocznie na jakieś organizacje chroniące prawa zwierząt to 10000000 razy bardziej by się im przysłużyli niż jak odpi***alają coś takiego.

Avatar Jejatb

20 października 2018, 20:55

no tak, przecież jak nie kupić to zwierzątko ożyje, ludzie są głupi

Avatar pawlikok

21 października 2018, 02:13

@Jejatb: Nie ludzie. Naziweganie

Avatar
Konto usunięte

20 października 2018, 20:17

Śmieszy mnie to, że oni sami naklejają te naklejki na mięsie, które sprzedają. To tak jakby szef kuchni mówił, żeby nie jeść w jego restauracji.

Avatar arenak1111

20 października 2018, 19:18

Tak zjadłbym bo ku*wa głodny jestem

Avatar Rinna

20 października 2018, 18:19

Zastanawiam się co to da, skoro ta krówka już nie żyje :I

Avatar Royoo

20 października 2018, 17:41

Co te zwierzęta niby mają takiego ciekawego do roboty by żyć?

Avatar hehineji

20 października 2018, 17:33

"578gramów Chloe poproszę"

Avatar ruzwelt1

20 października 2018, 16:02

Bóg stworzył mięso żeby je jeść

Avatar qaz123

12 października 2018, 20:04

Logika tych gości mnie powala XD

NIE KUPUJ TEGO, LEPIEJ NIECH ZGNIJE NA PÓŁKACH I ZOSTANIE WYRZUCONE NA ŚMIETNIK, ALE NIE POZWÓL ŻEBY JAKIEŚ DZIECKO MOGŁO ZJEŚĆ OBIAD

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar rozwalgo

12 października 2018, 20:54

@qaz123: Lepiej, żeby zginęła jedna krowa, która wyżywi całą rodzinę, niż 20 krewetek, które wyżywią jednego człowieka

Avatar ruzwelt1

20 października 2018, 16:01

@qaz123: dobrze gadasz!

Avatar KoalaStefan

12 października 2018, 22:54

Ja sam prawie nie jem mięsa (no wiecie, nieprzystosowane zęby i w ogóle) ale jak widzę coś takiego to mi się obiad cofa. TO NIE WINA MIĘSOŻERCÓW ŻE LUDZIE ZABIJAJO KROWY KURY ŚWINIE I INNE WĘGORZE, BRAK OSÓB KUPUJĄCYCH MIĘSO NIE SPRAWI ŻE PRZESTANĄ JE PRODUKOWAĆ

Avatar MlKicia

13 października 2018, 11:54

@KoalaStefan: a-ale tak właśnie działają biznesy. Jak nikt nie kupuje to nikt nie produkuje bo po co :n

Avatar Nanook

20 października 2018, 15:33

@KoalaStefan: Ale to jest główna zasada rynku, mniejszy popyt równa się mniejsza podaż. Więc, owszem jak mniej ludzi będzie jadło mięso to mniej będzie się tych zwierząt zabijało.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

Tymi się chodzi

Jeszcze jak

Frustrujące

Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie

To się nie może nie udać

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka