Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Pozdrawiam świetliki
Można, tylko trzeba wstawać rano
A, okej
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 marca 2016, 18:35
Ja lubie psy szczególnie w sosie słodko-kwaśnym
Odpisz
15 września 2013, 14:14
Mam podobnego pieska.
Odpisz
18 lipca 2013, 14:06
słotki A jak się je to jeszcze słodszy
Odpisz
25 czerwca 2013, 12:28
XD
Odpisz
9 czerwca 2013, 19:39
a potem spojrzy za siebie i popędzi w długą jak struś pędziwiatr
Odpisz
9 czerwca 2013, 18:25
Nienawidzę małych piesków.To są takie głupie downy,że masakra.A zwłaszcza nienawidzę chichahu.
Odpisz
3 czerwca 2013, 23:04
jak słodko wygląda ten piesek :3
Odpisz
4 czerwca 2013, 13:12
@jezuz13: A jak się je to jeszcze słodszy :D Ale ja tam gustuje w sojowych ludziach .
Odpisz
7 czerwca 2013, 23:07
Hehe :P
Odpisz
9 czerwca 2013, 13:46
@jezuz13: Skąd się takie małe kurduple wzięły?
Odpisz
9 czerwca 2013, 12:18
runn forrest runn!!!
Odpisz