Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar kanapka9

27 października 2018, 12:29

dobreee

Avatar Piesel_66

26 października 2018, 14:52

Akurat teraz mam o tym na biologii

Avatar Windows_10

25 października 2018, 15:39

aż mi się przypomniały krasnorosty na wojewódzkim z biologii

Avatar kubX1

25 października 2018, 20:52

@Windows_10: Wojewódzki konkurs ahh... W wielkopolsce to jest pogrom już na etapie szkolnym

Avatar Windows_10

26 października 2018, 11:10

@kubX1: u nas z chemii nikt nie przeszedł z angielskiego 3 osoby, reszty jeszcze nie sprawdzili

Avatar Adi34

25 października 2018, 14:56

Zgaduje że autor chodzi do 3 gimnazjum :P

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (7)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (7)
Avatar OrtograficznyPies

Edytowano - 25 października 2018, 23:29

@xMacius: Genetyka jest ważną dziedziną... Jest najprężniej rozwijającą się dziedzina biologii

Avatar xMacius

26 października 2018, 07:38

@OrtograficznyPies: i co mi to da

Avatar WaszaWysokoscKrolTrefl

25 października 2018, 20:04

o widze ze czas na trzeci tom biologii rozszerzonej. czyli autor jest albo w 1 klasie albo 3 hmm

Avatar daglasio

25 października 2018, 20:28

@WaszaWysokoscKrolTrefl: 8 podstawówki

Avatar WaszaWysokoscKrolTrefl

26 października 2018, 07:03

@daglasio: no prawie

Avatar PoisonMG

25 października 2018, 23:23

Je**na biologia. Tfu na mykozę i mejoze

Avatar Mysz_Komputerowa

25 października 2018, 14:56

Ósmoklasista jest twórcą mema, no scam

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (10)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (10)
Avatar creeper_girl

25 października 2018, 20:47

kek, my też

Avatar DeXxu

25 października 2018, 23:16

3 gimnazjum ma genetykę, ósma klasa również. Ósma ma praktycznie taki sam program jak 3 gimnazjum, tyle że nie mają tak bardzo rozwiniętego materiału z 1 gimnazjum.

Avatar Deathstalker

25 października 2018, 18:11

Kiedy lekcja biologi, wejdzie za mocno

Avatar klej12

25 października 2018, 22:09

@Deathstalker: za, każdym, zjedzonym, zrazem

Avatar
Konto usunięte

25 października 2018, 22:02

Tylko ja miałem to dziś na lekcji? XD

Avatar klej12

25 października 2018, 22:07

wyetllu

Avatar
Konto usunięte

25 października 2018, 21:21

właśnie omawiamy, dobry meme

Avatar BOSS111

25 października 2018, 18:53

O akurat miałem o tym na ostatniej lekcji biologii.

Avatar Hefajstosin

25 października 2018, 18:32

allela allela ty ku*wo

Avatar igor444

Edytowano - 25 października 2018, 17:26

Jestem w 1 liceum i mem ciągle aktualny.

Avatar Nowaczeq

25 października 2018, 16:00

Jeśli cię to śmieszy to na 90% nie masz przyjaciół

Avatar Nowaczeq

25 października 2018, 16:00

@Nowaczeq: Ze mną się zgadza

Avatar KiniMOD13

25 października 2018, 18:56

@Nowaczeq: a może ku*wa chodzisz to 8 klasy szkoły podstawowej

Avatar bezimienny7

Edytowano - 25 października 2018, 19:58

@KiniMOD13: śmieszy to jakiegoś 8-klasiste? musi mieć naprawdę niski próg śmiechowy.
w ogóle ktokolwiek kogo smieszy

Avatar KiniMOD13

29 października 2018, 14:52

@bezimienny7: mnie

Avatar PacioWsky

25 października 2018, 15:41

widać, że 8 klasa

Avatar
Konto usunięte

25 października 2018, 15:51

@PacioWsky: My to mamy w 3 Gimnazjum

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Młodzi gniewni

Nigdy na to nie wpadną

Angielskie śmieszki

Co za przypadek

Nieuczciwa ocena

Ładne rzeczy

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka