Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Najbardziej realistyczny spośród modów
To będzie bolało
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Co za przypadek
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 października 2018, 07:40
Odpisz
28 października 2018, 19:46
Ten zespół ma w nazwie mongolskiego wodza, a śpiewają o rosyjskiej stolicy po niemiecku.
Czekaj co?
Odpisz
28 października 2018, 17:12
na początku myślałam że to power rangers
Odpisz
25 października 2018, 20:02
Moskau, schön und geheimnisvoll
Odpisz
28 października 2018, 15:58
@xmrocznax: Türme aus rotem Gold
kalt wie das eis
Odpisz
28 października 2018, 15:17
Jeden z najlepszych układów, jaki widziałem.
Odpisz
28 października 2018, 15:57
@Dark_Dante: Rodem z Power Rangers.
Odpisz
28 października 2018, 15:52
Moja najbardziej ukochana piosenka
Odpisz
28 października 2018, 15:34
moskau moskau
Odpisz
25 października 2018, 19:32
tak trochę na siłę mem
Odpisz
28 października 2018, 15:02
@TheMJawesome: Ale w komentarzach śpiewają, czyli cel został spełniony
Odpisz
28 października 2018, 15:07
@Jarzebina5: <3
Odpisz
28 października 2018, 15:08
@Andrzeju: ?
Odpisz
28 października 2018, 15:08
@Jarzebina5: Dziekuję ci
Odpisz
28 października 2018, 15:09
@Andrzeju: Za co?
Odpisz
28 października 2018, 15:09
@Jarzebina5: Za to że śpiewają
Odpisz
28 października 2018, 15:10
@Andrzeju: To czemu mnie za to dziękujesz?
Odpisz
28 października 2018, 15:10
@Jarzebina5: A to nie twój mem?
Odpisz
28 października 2018, 15:12
@Andrzeju: Nie rofl
Z tym celem, to chodziło mnie o to, że autor mema zaczął miłą atmosferę w komentarzach
Odpisz
28 października 2018, 15:13
@Jarzebina5: Kurczę, niezręcznie trochę
Odpisz
28 października 2018, 15:13
@Jarzebina5: Uznajmy że ta wymiana zdań nie miała miejsca
Odpisz
28 października 2018, 15:14
@Andrzeju: Sprawdzaj na przyszłość profile użytkowników. c;
Odpisz
28 października 2018, 15:14
@Andrzeju: Okey
Odpisz
28 października 2018, 15:14
@Jarzebina5: Na apce trudno
Odpisz
28 października 2018, 15:15
@Andrzeju: Używam apki, ale jak chcę kogoś sprawdzić, to na google mam w karcie odpalone jeja, to tylko wpisuję nick, sprawdzam i wracam do apki
Odpisz
25 października 2018, 19:01
MOSKAU MOSKAU
Odpisz
25 października 2018, 19:08
@Jakubauke: wirf die Gläser an die Wand!
Russland ist ein schönes Land!
Odpisz
25 października 2018, 19:17
@Tamron: WO HO HO HO HO
Odpisz
25 października 2018, 19:50
@ghost_rider: HEYYYY
Odpisz
25 października 2018, 19:51
@Slithey: MOSKAU MOSKAU
Odpisz
25 października 2018, 19:52
@Tamron: wirf die Gläser
Odpisz
25 października 2018, 19:52
@limetien: and die wänd!
Odpisz
25 października 2018, 19:58
@limetien: argh
DEINE SEELE IST SO GROß
NACHTS DA IST DER TEUFEL LOS
Odpisz
28 października 2018, 15:02
@Tamron: A HA HA HA HA, HEY
Odpisz
25 października 2018, 18:51
ten łysy wyglada jak doktor zło
Odpisz