Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ostry ten sędzia
Lekko nie będzie
Nie są aż takie pyszne
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Mało znany szczegół
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 października 2018, 23:34
H a h a h a h a h a g w a ł t h a h a h a
Odpisz
8 sierpnia 2019, 17:38
@MistycznyPrykacz: Twój awatar pasuje idealnie
Odpisz
26 października 2018, 11:16
Nie lubie imprezowiczów, strasznie głupie społeczeństwo. Wolę spacer czy rekreacje szeroko rozumianą.
Odpisz
26 października 2018, 14:07
@jacek1s: dużo lepsze ognisko z grupką znajomych niż jakieś imprezy...
Odpisz
26 października 2018, 15:36
@xXkuba22Xx: Ano, łowienie rybek, później jakieś ognisko i odpoczynek. Gorzej gdy to wygląda tak, że jadą z kilkoma sześciopakami piwa, żłopią bez sensu do ogniska, odwalają po pijaku jakiś szajs i ostatecznie ktoś się utopi, spali lub zajdzie w ciąże. Ta druga strona medalu odwołuje się również do poprzedniego komentarza z pierwszego zdania, więc odróżniając poprawną rekreację od jakiegoś odwalania szajsu należy tam postawić grubą krechę.
Odpisz
26 października 2018, 17:07
@jacek1s: picie alkoholu =/= topinie się, wpadanie do ogniska i zachodzenie w ciążę...
Odpisz
26 października 2018, 17:14
@xXkuba22Xx: Picie alkoholu nie oznacza bycia pijanym, piszę przecież, że po pijaku i bez sensu bo napić się rekreacyjnie po piwie czy dwóch na takim rekreacyjnym wyjeździe to co innego niż jechanie byle się napić.
Odpisz
26 października 2018, 18:28
@jacek1s: upicie się od czasu do czsu też nie musi oznaczać nic złego. Gorzej jak to się zmienia w nałóg...
Odpisz
26 października 2018, 19:29
@xXkuba22Xx: Nie wiem kto by się chciał upić. Musiałby mieć naprawdę nudne życie.
Odpisz
27 października 2018, 17:16
@jacek1s: Podzielam twoje zdanie
Odpisz
27 października 2018, 22:08
@jacek1s: Mądry chłopiec ;3
Odpisz
28 października 2018, 09:16
@jacek1s: ee... Pssst... Można chodzić na imprezy nie ćpać i nie upijać się do obrzygu tylko dobrze spędzić czas
Odpisz
26 października 2018, 10:52
A ciekawe jaka ładowarka
Odpisz
26 października 2018, 11:11
@Mrpoker:
Odpisz
26 października 2018, 14:44
@Mrpoker: wzooooom
Odpisz
27 października 2018, 17:17
@Mrpoker: Lightning *smutna żaba*
Odpisz
27 października 2018, 18:29
@Kapitalista: też mam taki i mój jest lepszy bo biały
Odpisz
27 października 2018, 18:31
@Bobiak1234: ale ze ku*as czy wiatrak
Odpisz
27 października 2018, 23:49
@Mrpoker: kiedy tu była mowa o ku*asie
Odpisz
Edytowano - 27 października 2018, 17:40
Już lecą po ciebie.
Odpisz
27 października 2018, 18:20
@kronim: a nie, tego mema to z Facebooka ukradłem
a i tak pewnie fejk
Odpisz
26 października 2018, 14:00
<--------- dowcipy i 2012 tam
Odpisz
26 października 2018, 14:15
---------> Ku*wa nie w tą strone
Odpisz
26 października 2018, 14:18
2012 jest do tyłu, faktycznie dowcipy w prawo
Odpisz
26 października 2018, 13:01
Małolata?
Odpisz
26 października 2018, 11:14
Odpisz