Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Lisa_Song

31 października 2018, 20:53

Świetna gierka, polecam :3

Avatar ReptilianJan

31 października 2018, 22:19

@Lisa_Song: ale nie tak duża

Avatar Saiyan

1 listopada 2018, 08:04

@ReptilianJan: co ty pie**olisz? Gra jest ogromna.

Avatar ReptilianJan

1 listopada 2018, 09:54

@Saiyan: szukaj

Avatar Saiyan

1 listopada 2018, 15:16

Avatar ReptilianJan

1 listopada 2018, 16:38

@Saiyan: wiadomość

Avatar Rafik005

31 października 2018, 23:26

możecie pod tym komem dawać ile wodzie strzałek w dół ale zapytam, czemu tyle ludzi czeka na tą grę i już kupuje i o co chodzi

Avatar Kzyeki

31 października 2018, 23:42

@Rafik005: Bo ponoć dobra. Jedynka była 8 lat temu, może kupują ze względu na sentyment.

Avatar
Konto usunięte

31 października 2018, 20:38

Akurat pod tym memem reklama RDR 2. Ja to mam szczęście.

Avatar makino20

31 października 2018, 20:16

fajny cosplayer w mediamarkt kupujący PS4

Avatar Fenekin582

31 października 2018, 20:02

Czyli niedługo wjade do sklepu mini gokartem w przebraniu mario i rzucze w sprzedawczynie skorupą źółwia z hajsem za gre??? good idea

Avatar Freakok222

26 października 2018, 19:58

Nie zesrajcie się ku*wa. Gdziekolwiek wejdę to ludzie się nad tym spuszczają. Nosz japie**ole

Avatar
Senedrom

26 października 2018, 20:13

@Freakok222: najprawdopodobniej nie cieszysz się jak inni bo raczej masz pc i nie zagrasz

Avatar ZnawcaLiteraturyPolskiej

26 października 2018, 20:17

@Freakok222: Pewnie dlatego bo to aktualnie według recenzji najlepsza gra na świecie :v

Avatar Szortek

26 października 2018, 20:50

@Freakok222: Nawet ja jako fanatyk westernów mam już tego dosyć...

Avatar Dosek

26 października 2018, 22:47

ja OSOBISCIE wolę RPG niż takie Red deth redempion 2 i nie lubię takich gier typowo pod akcje no chyba że online

Avatar
Senedrom

27 października 2018, 06:50

@Dosek: tylko że rdr2 jest po części grą RPG

Avatar ZnawcaLiteraturyPolskiej

27 października 2018, 06:53

Przede wszystkim sandboxem z otwartym światem.

Ale nadal jest bardziej RPG, niż gra akcji

Avatar Dosek

27 października 2018, 08:27

ja lubię czyste RPG jak wiedźmin bądź skyrim zwłaszcza przez realia fantsy i sredniowiecze

Avatar
Senedrom

27 października 2018, 08:32

@Dosek: A fallout ?

Avatar Dosek

27 października 2018, 12:01

Tak srednio

Avatar Polalak

31 października 2018, 20:06

@Freakok222: tak samo jak ludzie hypowali dziki gon tak teraz rdr2

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Fajnie że odpowiedzieli

Drewniany kominek

Jest taka skromna...

Tęskniliście za upałami?

Niegrzeczny Oskarek

Chłodno to na pewno nie jest

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka