Co jest nie tak z tymi ludźmi?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Przyszłość jest piękna
Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Dobrze czasem się oderwać
Lekko nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 października 2018, 10:26
Kojarzycie ten niesamowicie niebezpieczny biały proszek o słonym smaku, który może zabić w stosunkowo niewielkiej ilości poprzez zachwianie równowagi wodnej organizmu?
Ludzie używają go do poprawiania smaku popraw.
Odpisz
29 października 2018, 14:50
@pmb1998: 40 łyżeczek do herbaty to nie jest stosunkowo mała ilość.
Odpisz
29 października 2018, 16:33
@DIGIMKE: solisz herbate?
Odpisz
29 października 2018, 17:13
Po prostu nie wiem jak dokładnie te małe łyżki się nazywają.
Odpisz
29 października 2018, 20:13
@DIGIMKE: po prostu małe łyżeczki xD
Odpisz
27 października 2018, 10:14
ja od dziecka uwielbiam ostre
Odpisz
Edytowano - 27 października 2018, 11:08
@kubarum19: pewnie najpikantniejsza rzecz jaką zjadłeś to kebab na ostrym, spróbuj takiego ale samo mięso, sos i pita, a i polecam bar Spoco Loco w Warszawie
Odpisz
28 października 2018, 21:58
emm niestety nie najostrzejsza rzecz jaką jadłem to chyba jalapeno z pikantnym sosem
Odpisz
28 października 2018, 22:08
@kubarum19: łeee jalapeno to nie jest wcale ostre
Odpisz
29 października 2018, 06:27
aha ;_;
Odpisz
29 października 2018, 06:38
@kubarum19: pizza z jalapeno i ostrym sosem to nic w sumie
Odpisz
29 października 2018, 07:23
tylko że to była kanapka z subway'a
Odpisz
29 października 2018, 07:40
@kubarum19: to nic nie zmienia w sumie
Odpisz
29 października 2018, 10:12
@kubarum19: Ja tak samo. Jadłem Tabasco i mam zamiar spróbować Da Bombę
Odpisz
Edytowano - 29 października 2018, 11:21
Najostrzejsza rzecz jaką jadłem była mała wysuszona papryczka (nie mam pojęcia jaki to był gatunek niestety ;_;).
Dostałem (jeszcze nie wysuszone) od wujka z Chile.
Jestem miłośnikiem ostrego jedzenia ale jak zjadlem całą na raz wysuszoną na słońcu i pogryzłem to czułem pulsacje krwi w jamie ustnej i górnym przełyku i na domiar złego na chwilę straciłem czucie w nogach.
Od tamtego czasu mało ostrych rzeczy mnie rusza.
Odpisz
29 października 2018, 17:46
Moja najostrzejsza rzecz?
Sama papryczka z ziarenkami albo PRAWDZISA chińska zupka ramen importowana
Odpisz
29 października 2018, 10:46
lubie jak boli
Odpisz
29 października 2018, 17:23
@jasnib: Jak boli to rośnie
Odpisz
29 października 2018, 10:15
Ja myślałem że to po to by ptaki nie strawił nasion i je wydaliły w całości żeby papryka mogła się rozmnażać.
Odpisz
27 października 2018, 10:49
Ludzie to silne sku*wysyny
Odpisz
27 października 2018, 22:45
szkoda że durne
Odpisz
28 października 2018, 11:59
Taki mały minus
Odpisz