Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Saaaaasuke

13 listopada 2018, 00:16

czy to pzkpfw IV ??? 💓💓💖

Avatar Order16

16 listopada 2018, 17:41

@Saaaaasuke: ten skaczący to T-34-85 a ten co dostaje to IV lub VI

Avatar Saaaaasuke

17 listopada 2018, 11:16

@Order16: ok dzieki i szanuje bo gup

Avatar Order16

17 listopada 2018, 11:44

@Saaaaasuke: Maho best girl

Avatar Saaaaasuke

17 listopada 2018, 16:10

@Order16: reizei bardziej mnie odzwierciedla xD

Avatar Szwedo1092

12 listopada 2018, 22:08

Co to za gra? Pare mi przychodzi do głowy ale nie jestem pewien

Avatar ben1794

12 listopada 2018, 22:42

@Szwedo1092: Animacja o war thunder zrobiona z wykorzystaniem dialogów z filmiku z kanału life of boris.

Avatar Szwedo1092

13 listopada 2018, 07:31

@ben1794: ok, dziękuję

Avatar niggiddu

12 listopada 2018, 21:00

Nie zdziwię się, jeśli podobny numer pojawi się w jakimś przyszłym blockbusterze, najpewniej od Michaela Baya.

Avatar
Konto usunięte

12 listopada 2018, 20:44

Czy to jest realnie możliwe?

Avatar Noxen

12 listopada 2018, 21:27

raczej nie, ponieważ czołg musiałby osiągnąć bardzo dużą prędkość.

Avatar Wojtinioo

12 listopada 2018, 21:27

Czołg jest zbyt ciężki na takie 360-ątki :P

Avatar Marequel

12 listopada 2018, 20:16

Kiedy grasz wojownikiem na bulidzie pod zręczność

Avatar
Konto usunięte

28 października 2018, 09:19

Iiiis Boris

Avatar SongMan

28 października 2018, 09:22

Avatar XDoge

28 października 2018, 09:55

IIIIIIIIS BORIS

Avatar Jakubauke

28 października 2018, 13:03

Avatar Jakubauke

28 października 2018, 13:04

сука Ьлять

Avatar Mr_Quicky

28 października 2018, 10:52

Ku*wa Rosja, jak nic.... XD

Avatar MrRolan

28 października 2018, 09:21

Mają rozmach sku*wysyny

Avatar XDoge

28 października 2018, 09:58

Avatar kapitan_karton

28 października 2018, 09:37

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Vader0PL
Dodane przez: Vader0PL

Trzeba brać osobną torbę

Nie są aż takie pyszne

Były nóżki, nie ma nóżek

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Pozdrawiam świetliki

To będzie bolało

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka