Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Lekko nie będzie
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Powodzenia
Pozdrawiam świetliki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 listopada 2018, 19:08
2 sczałki w górę i powiem z wycieczki do Włoch
Odpisz
2 listopada 2018, 19:45
@DarthVadet35: No jusz jusz
Odpisz
3 listopada 2018, 21:52
@DarthVadet35: Sory, internet w domu mi rypnął
Odpisz
3 listopada 2018, 21:52
@SynMarnotrawny: Jutro będzie
Odpisz
13 sierpnia 2019, 00:55
@DarthVadet35: czekamy.
Odpisz
21 sierpnia 2019, 00:44
@DarthVadet35: czekamy nadal.
Odpisz
29 października 2018, 18:47
Ziomeczeq miał segzy z nauczycielką
Odpisz
29 października 2018, 18:56
@SynMarnotrawny: no fajnie, a prawdziwe historie?
Odpisz
30 października 2018, 07:30
@Misieeek04: Prawdziwe
Odpisz
1 listopada 2018, 15:41
@SynMarnotrawny: Kolega chciałby usłyszeć tą opowieść
Odpisz
1 listopada 2018, 17:07
@Zenon_Smolik: Jestem zainteresowana
Odpisz
2 listopada 2018, 00:32
@SynMarnotrawny: jestem zainteresowany
Odpisz
2 listopada 2018, 18:15
@marianx12: Wow, ale zainteresowanie
Odpisz
2 listopada 2018, 18:20
@SynMarnotrawny: Pisz, nie pie**ol
Odpisz
2 listopada 2018, 19:42
@arcinin: XD, ok to było na jakiejś wycieczce zagramanicznej bodajże do Pragi, w dzień wyjazdu każdy włącznie z nauczycielami byli mocno wstawieni no i tak jakoś wyszło że kumpel zaliczył taką 8/10 nauczycielke ot cała historia
Odpisz
2 listopada 2018, 21:18
@SynMarnotrawny: Ile miał lat?
Jak to sie stało?
Miał jakieś relacje z tą nauczycielką?
Odpisz
3 listopada 2018, 00:18
@Marie_: Chcemy opisu fajnego takiego, yy znaczy kolega pytał
Odpisz
3 listopada 2018, 13:53
@SynMarnotrawny: I jeszcze fotki wrzuć jak masz
Odpisz
3 listopada 2018, 19:17
@arcinin: po co fotki? odrazu film
Odpisz
3 listopada 2018, 22:20
@marianx12: ... Kto myślał o filmie, impreza jak impreza było to w pierwszej liceum, ja tam średnio pamiętam co sie wtedy działo bo leżałem zażygany w kiblu a ich znaleźliśmy rano w łóżku
Odpisz
Edytowano - 1 listopada 2018, 16:57
Jedna z moich ciekawszych historii z zielonej szkoły:
Kolega z pokoju znalazł papierosa na podłodze na korytarzu. Zaniósł go do naszego pokoju, po czym po krótkiej naradzie co z nim zrobić, zjadł go. Po chwili do pokoju wkroczyła nauczycielka, po krótkiej rozmowie ze zjadaczem papierosa poczuła zapach blanta. Próbowaliśmy wytłumaczyć facetce, że kolega nie zapalił, a zjadł, powiedzenie tego było trudne, przez napady śmiechu wynikające z tej sytuacji. Skończyło się na srogiej grandzie, telefonie do rodziców, oraz bólami brzucha.
Odpisz
Edytowano - 1 listopada 2018, 16:27
Kiedyś na koloniach ktoś z mojej grupy zamawiał pizzę i żarliśmy jak poje**ni a pudełka wyrzucaliśmy przez okno a jeżeli jakiś zauważy to mówiliśmy mu że to nie nasze pudełko bo w naszym portfelu wieje piachem
True story
Odpisz
1 listopada 2018, 15:26
u nas planują co będą robić na wycieczce która jest za ponad pół roku
Odpisz
29 października 2018, 21:13
stojąc na balkonie na drugim piętrze trzymaliśmy papier toaletowy w taki sposób że rozwijał się aż do ziemi
Odpisz
29 października 2018, 20:39
Wrzucalem do pokoju kolegów bomby z siarkowodorem i przytrzymalem drzwi.
Odpisz
29 października 2018, 18:40
Potrącenie samochodu przez kolegę się liczy?
Odpisz
29 października 2018, 18:48
@JaToTen: Twój kolega potrącił samochód?
Odpisz
29 października 2018, 18:52
@qaz123: To było mniej więcej tak:
Jedziemy sobie do Wawy. Po drodze przystanek, stajemy na stacji i mamy jakieś pół godziny wolnego czasu. Siedzimy z kolegami na takim żwirku. Jeden nagle zawiązał sobie koszulkę na oczy tak, że nic nie widział i zaczął biegać jak ninja z Naruto. Tak się stało, że wbiegł na auto, które jechało może 10km/h. Skończyło się na tym, że na aucie zostało wgniecenie, a koledze nic nie było.
Odpisz
29 października 2018, 18:57
@JaToTen: Może kolega użył techniki cienia i tak naprawdę to tylko jego kopia biegała
Odpisz
29 października 2018, 18:58
@qaz123: Może, ale wtedy raczej by znikł, w momencie zderzenia z autem.
Odpisz
29 października 2018, 19:19
@JaToTen: J*b w auto no jutsu
Odpisz
29 października 2018, 18:44
Będę miał 2 dniową w górach... w czerwcu..
Odpisz
29 października 2018, 19:03
@TypowyJejowicz: ja w "nowej" szkole mam tylko jednodniowe bo dyrektor się nie zgadza na większe.
i to jest największą strata wszystkiego ever
- 3/4 czasu jaki spędzasz na wycieczce to jazda w starym autokarze
- wycieczka trwa jakieś dwa razy więcej niż średnio spędzasz czasu w szkole
- albo nic się ciekawego nie dowiadujesz, albo nic nowego (bo jeżeli jest coś ciekawego w "pobliżu" to masz już jakieś 60% szans, że byłeś tam na innej wycieczce lub z rodzicami).
-nawet nie wiesz na co wydałeś pieniądze. Porównanie: wycieczka 5 dniowa do Pragi (z Gdyni) około 300zł (w tym hotel, 2 posiłki dziennie i prowiant, przewodnicy, wejścia do muzeów i parków narodowych, autokar...)
wycieczka jedno dniowa - okolo 150zl- muzeum wiatraków, autokar, robienie chleba.
Odpisz
29 października 2018, 18:59
jacyś debile przybijali sobie piątki i się śmiali w Auschwitz
Odpisz
29 października 2018, 18:52
Kolega dostał padaczki przez czeską czekoladę
Odpisz
29 października 2018, 18:50
W hotelu chłopcy z klasy postanoeili się pobawić zapalniczką i dezodorantem, uruchamiając przy tym alarm pożarowy
Odpisz
Edytowano - 29 października 2018, 18:33
Spożywałem swój pokarm a mianowicie kanapkę z szynką
Odpisz
29 października 2018, 18:35
@Mysz_Komputerowa: o taką o
Odpisz
29 października 2018, 18:43
@Mysz_Komputerowa: Niesamowita historia. Smakowała?
Odpisz
29 października 2018, 18:45
@Landark: Niepotrzebnie pomidora doje**łem, średnia była
Odpisz
29 października 2018, 18:42
HMMM jestem na wycieczce
/rozkmina/
Odpisz
29 października 2018, 18:33
może to nie z wycieczki ale chyba może być
Odpisz
29 października 2018, 18:34
co tu się stało?
Odpisz
29 października 2018, 18:40
@TypowyJejowicz: znaleźli jakąś kanapke w szatni i jeden ziomek zaczął ja kopać tak z parapetu, ten gif to ostatni lot tej kanapki
Odpisz