Prawda o apokalipsie zombie
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Powodzenia
Rel
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Dwa oblicza
Jakby trochę nie fair
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 października 2016, 15:50
zgadzam się z tedem
Odpisz
21 sierpnia 2016, 11:23
Pie**olenie
Odpisz
9 czerwca 2013, 09:23
Umiem strzelać z wiatrówki do puszek, więc do zombie chyba też dam radę .
Odpisz
9 czerwca 2013, 10:41
Wiatrówka za dużo tu nie zdziała zombie trzeba łeb rozwalić a wiatrówka nie przebije głównego płatu. :3
Odpisz
9 czerwca 2013, 10:58
@malaho2000: W sumie racja. Ale skoro już strzelam z wiatrówki w miarę celnie więc z inną bronią może też sobie poradzę. ;)
Odpisz
9 czerwca 2013, 11:23
Zależy od ciężkości ja też dobrze strzelam z wiatrówki ale ja jeszcze strzelałem z Kuszy więc jest dobrze i z M4
Odpisz
30 lipca 2013, 20:50
@malaho2000: ja to mam pistolet na kólki kolege z pistoletem maszynowym na kólki i brat szwagra ma wiatrówke
Odpisz
11 sierpnia 2013, 13:11
@minecraft007: Pistoletem na "kólki" zbytnio nic nie zdziałasz.
Odpisz
11 sierpnia 2013, 14:13
@TariXPL: najwyżej im żęby o ile mają jakieś sie rozwali bo tak to mózgów zbytnio nie żeżrą i palce
Odpisz
11 sierpnia 2013, 15:01
@minecraft007: jprdl. Ty chyba nie myślisz. Jak możesz zęby rozwalić małą plastikową kulką który w ogóle nie ma mocy? A do palcy to tym bardziej! A mózg zjedzą mogą zmiażdzyć. A dla twojej uwagi mózg nie jest twardy. Można go jeść jak kisiel.
Odpisz
11 sierpnia 2013, 15:07
@TariXPL: wiem że mózg to 90 % woda a zęby to masz racje ale wiatrówka to już coś
Odpisz
11 sierpnia 2013, 15:26
@minecraft007: Wiatrówka to gówno w porównaniu z Makarovem. O ile wiesz co to jest. Taką wiatrówką nic nie podołasz. Słaby zasięg, mała moc.
Odpisz
Edytowano - 2 sierpnia 2013, 17:27
wodzu prowadź nas
Odpisz
11 sierpnia 2013, 15:08
@PROROK555: ok tylko mi by sie przydała jakaś terena wysoko aby ich nacelować
Odpisz
30 lipca 2013, 20:47
a ja jestem graczem brick force ze snake i im głowy rozwale
Odpisz
9 czerwca 2013, 13:58
po pierwsze musze was uświadomić w jednym fakcie: żadna inwacja zombie nie nastąpi. po drugie muszę was uswiadomić w drugim fakcie: nikt nie będzie się ukrywać, bo MAMY WOJSKO I BROŃ DO CHOLERY, a jak i to nie wystarczy to SĄ JESZCZE ATOMÓWKI.
Odpisz
24 lipca 2013, 18:21
@darcus: wojko ci ch** da
Odpisz
24 lipca 2013, 19:21
@as13zx: no pewnie. bo zawsze lepiej zostawić świat na pastwę apokalipsy niż ruszyć dupę do roboty.
Odpisz
30 lipca 2013, 20:47
@darcus: i nuklerówki i rakietówki i planetówki i marsówek i noże i snajpy i shotgany i najważniejsze my mamy mózg który wytwarza inteligencje dzięki czemu jesteśmy 1000 razy mądrzejsi od zombie i możemy wymyślić cokolwiek
Odpisz
25 lipca 2013, 12:22
jestę kotę-graczę :D
Odpisz
8 czerwca 2013, 21:14
Powtórzę to co napisałem. w innym obrazku tego typu .
gracze mają zdecydowanie mniejsze szansę niż normalni ludzie. Ponieważ nie mają kondycji.
Odpisz
9 czerwca 2013, 10:43
@kuba1996: Nie myl graczy ze spaślakami, ja jestem mega graczem, bo jak wracam z domu to gram prawie cały dzień, a biegać szybko biegam i jestem dosyć silny i w ogóle nie otyły.
Odpisz
9 czerwca 2013, 11:48
@malaho2000: piątka witaj w klubie ziom
Odpisz
Edytowano - 9 czerwca 2013, 12:57
@malaho2000: W takim razie jesteś w 1% graczy którzy mają formę, więc w przypadku apokalipsy zombie (która nigdy nie nastąpi) staniesz się zombie.
Odpisz
9 czerwca 2013, 15:43
@kuba1996: Czemu niby stanę się zombie skoro mam dobrą formę ?
Odpisz
9 czerwca 2013, 20:53
@kuba1996: ja jestem graczem , biegam po 7 km co 2 dni wieczorem , wczoraj strzelałem z kałacha , ćwiczę siłowo i ogólnie chciałbym żeby zombie biegałby po ulicy :D
Odpisz
9 czerwca 2013, 21:05
@malaho2000: Wszyscy myślą że przeżyją apokalipsę zombie, a ja się pytam kto zacznie zarażać? Przecież ktoś musi być pierwszy a mało prawdopodobne że zrażałaby jedna osoba. Więc dużo osób będzie tymi pierwszymi więc nie muszą być ugryzieni. A jak wspomniałeś w pierwszym komentarzu jesteś szybki, tak? A na krótkim czy długim dystansie? Jeśli na krótkim to po przebiegnięciu 100 metrów będziesz wykończony. Niemożliwe żebyś biegał sprintem na długi dystans, więc zombie cie dogonią. Jak mniemam nie posiadasz w domu broni maszynowej, więc nie zostaniesz w domu. Tak więc mało kto przeżyję apokalipsę zombie.
Dobrze że zombie to tylko wymysł Williama Seabrooka i tylko idioci wieżą że kiedyś nastąpi.
Odpisz
10 czerwca 2013, 07:03
@kuba1996: Ja nie wierzę że nastąpi ale jakby była to miałbym raczej duże szanse chyba że odrazu każdego by zaraziła.
Odpisz
24 lipca 2013, 18:17
@kuba1996: 1% chyba ci się coś pomerdało
Odpisz
24 lipca 2013, 18:19
@kuba1996: tak to jedź na hawaje tam są zombie
broń maszynową może być m4?
Odpisz
24 lipca 2013, 18:17
killing floor!
Odpisz
Edytowano - 8 czerwca 2013, 20:48
ci lepsi gracze najpierw wyrzucą na ulice pralkę automatyczną i wiele różnych śmieci żeby nie dało się jeździć po ulicy, ukradną statek, załadują zapasy i wypłyną na jakąś wyspę (gdzie będzie się ukrywać) gdzie zrobi obóz a po zapasy będą pływać na kontynent i szukać ich a jak zobaczą żywego człowieka będą krzyczeć "friendly?" do tego zawszę będą uciekać przed zombie lub zabiją te co ich gonią i zmienią pozycję zanim przyjdzie więcej zombie lub bandytów
Odpisz
9 czerwca 2013, 10:44
@bylejakbylegdzie: Po co będą zawalać ulicę skoro zombie nie umieją nawet prostych drzwi wyważyć. a co do reszty to się zgadzam.
Odpisz
9 czerwca 2013, 11:34
@malaho2000: widać że dayz nie znasz bo tam to na ulicach z niewiadomych przyczyn pralki, lodówki i inne śmieci są na ulicach
Odpisz
9 czerwca 2013, 11:58
@bylejakbylegdzie: Zapomniałeś wziąść leków ?
Odpisz
9 czerwca 2013, 15:45
@bylejakbylegdzie: A na grzyba bo nie widzę sensu tego skoro w dayZ są takie słabe zombie i nie uważaj się za znawcę bo na razie grałem w prawie każdą grę o zombie i umiem się uchronić a ty że grałeś w jedną nie masz dużego doświadczenia.
Odpisz
Edytowano - 9 czerwca 2013, 20:27
@malaho2000: ja też grałem w sporo gier z zombie ( DayZ, left4dead2, deadfrontier, project zomboid, rogue survivor, half-life 1 i 2, killing floor, resident evil 1, resident evil 2, resident evil 3, resident evil 5, island of the dead 1993, dead rising 2 i sporo gier flash) jedynie dead island, dead rising,call of duty black ops, warz, dead matter i w 4 oraz 6 resident evil nie grałem oczywiście również nie wszystkie gry wymieniłem bo np. minecraft albo doom lub terraria raczej tu się nie zaliczają
Odpisz
8 czerwca 2013, 19:15
Tak, szczególnie, że większość ''graczy'' nie mają kondycji.
Odpisz
8 czerwca 2013, 19:34
@rakso132: więc będą z nich świetne tarany :D
Odpisz
Edytowano - 8 czerwca 2013, 19:38
@rakso132: wybacz ale Ja jestem jeden z najlepszych z w-f:))))))(z klasy)
Odpisz
8 czerwca 2013, 20:37
A siedzisz 10-20 godzin przy komputerze i nic innego nie robisz? Nie? No to nie jesteś "graczem".
Odpisz
8 czerwca 2013, 20:39
a siedzę 25godz-.-
Odpisz
9 czerwca 2013, 10:44
ja tak samo a nerdzę godzinami :3
Odpisz
8 czerwca 2013, 20:26
Ej... Dlaczego w thumbnailu jest inna wersja a tu inna? :p
Odpisz
8 czerwca 2013, 19:23
Od razu dojdzie do selekcji naturalnej ;D
Odpisz