Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Tekashi6IX9INE

9 listopada 2018, 01:32

Punto fura nie do zajechania mimo ze malo kucy to dobrze leci, start jak golf nawet z tymi 60KM

Avatar Zephyrzjutuba

Edytowano - 2 listopada 2018, 18:00

Punto, ono jest najszybszym autem, jakie istnieje.
Całego NFSa MW 2005 się nim przechodziło

Avatar Ptasznik

7 listopada 2018, 11:37

@Zephyrzjutuba: NFS MW 2012 > NFS MW 2005

Avatar Zephyrzjutuba

Edytowano - 7 listopada 2018, 16:31

@Ptasznik: Strzałki pokazały, w jakim błędzie jesteś

Avatar Ptasznik

7 listopada 2018, 16:45

@Zephyrzjutuba: strzałki pokazały jakimi debilami są jejaki że grają w takie gówno jakim jest MW 2005

Avatar blacha3434

7 listopada 2018, 17:04

@Ptasznik: ale typ jest wyjątkowo odważnym trollem albo debilem

Avatar Zephyrzjutuba

7 listopada 2018, 17:08

@blacha3434: troll

Avatar Ptasznik

7 listopada 2018, 18:43

@Zephyrzjutuba: nie po prostu nie wiem o co chodzi z fenomenem MW 2005, według mnie lepszy już jest Underground 2

Avatar Fafikens12

2 listopada 2018, 20:44

ale przeżył?

Avatar
Meme_guy

7 listopada 2018, 15:39

@Fafikens12: Wbija policja, antyterrości, helikoptery...
-Ale przeżył?

Avatar seryjnysracz

Edytowano - 7 listopada 2018, 09:06

A na Spotted miejscowości gdzie się uczę to tylko jakieś przegrywy (25-42 lata) zamieszczają anonse....

Avatar Misieeek04

2 listopada 2018, 17:10

Jeśli były to punto abarth i najbiedniejsze E30, to pewnie punto

Avatar Mr_Senate

2 listopada 2018, 17:36

@Misieeek04: I Passat

Avatar
Konto usunięte

2 listopada 2018, 19:09

@Mr_Senate: hehehe passat xD

Avatar cotthlette

2 listopada 2018, 17:47

Przeczytałem kierowca Putina

Avatar
Konto usunięte

2 listopada 2018, 18:28

@cotthlette: Chciałem napisać "głodnemu chleb na myśli", ale po głębszym zastanowieniu stwierdzam, że to byłoby co najmniej dziwne.

Avatar czarny111

2 listopada 2018, 18:12

Wie w końcu ktoś kto wygrał?

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Lekko nie będzie

Przerwa na herbatkę

Młodzi gniewni

Niezniszczalne

To się nie może nie udać

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka