Czyli dalej muszę pić sam
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Totalnie
Drewniany kominek
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Żartownisie
Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 listopada 2018, 19:03
Ja nie żałuję że sie dałem namówić (długo nie musieli mnie namawiać), bo teraz wiem żeby nie pić żubrówy nigdy więcej bo pali w gardło jak japie**ole, chrype przez tydzień miałem. Mając te doświadczenia nie będę pił żubrówy będąc już uorzednio wstawionym = profit.
Odpisz
7 listopada 2018, 20:17
@kokosek112: bo żubrowa to syf, #finlandiamasterrace
Odpisz
5 listopada 2018, 20:17
A propos wódki, jeden ziomeczek z mojej klasy przyniósł wódkę w butelce po Kubuś play, wypił całą i później rzygał na lekcji polskiego, ale nadal kisne
nauczycielka-maciek jakie to jest zdanie?
maciek-nie wiem
nauczycielka-to pomyśl
maciek-*cała ławka w wymiocinach*
Odpisz
7 listopada 2018, 10:02
@mkus29: Naprawde masz inteligentnych kolegow. Nie ma co. Jakim trzeba byc idiotom by sie naje**c podczas zajec? Tez sie pilo ale to na wagarach i chodzilem do szkoly ktora znajdowala se 5km od mojego miasta. Ale na zajecia nie szlismy
Odpisz
7 listopada 2018, 18:49
@gumstg: wiesz ta osoba to stan umysłu, jeden z największych idiotów jaki świat widział
Odpisz
5 listopada 2018, 20:34
Co ja bym dał za takich znajomych?
Odpisz
5 listopada 2018, 23:01
@GalenMarek: Pożyczyć ci?
Odpisz
5 listopada 2018, 23:07
Dawaj mie ich.
Odpisz
5 listopada 2018, 23:31
@GalenMarek: Tylko ostrzegam 1 to człowiek alkohol
Odpisz
5 listopada 2018, 21:26
Mnie matka przydybała alkomatem
\___/ pudło na strzały w dół od białorycerzyków
Odpisz
5 listopada 2018, 20:31
Albo też nie lubią wódki i nie będą cię namawiać
Odpisz
5 listopada 2018, 20:08
Jeśli będziesz miał normalnych znajomych*
Odpisz
5 listopada 2018, 20:13
@Szortek: Kocham ludzi typu "Nie pije alkoholu, jestem lepszy niż wy"
Odpisz
Edytowano - 5 listopada 2018, 20:15
@pan_hejter: No nie wiem, z mema wnioskuję, że jeżeli picie wódki jest problematyczne, to jest to nałogowe picie, a normalne to nie jest.
Odpisz
5 listopada 2018, 21:34
@Szortek: Jeśli nie pijesz nałogowo tylko przy okazji to chyba nic w tym złego nie ma, a czasami to chyba niektórzy lubią
Odpisz
6 listopada 2018, 07:37
No o to mi chodzi w tym co napisałem powyżej, tylko z innej perspektywy.
Odpisz