Księga śmierci i arachnofobik
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Nigdy na to nie wpadną
Deal życia
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Ładne rzeczy
Jakby trochę nie fair
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 czerwca 2013, 16:01
Tusk :D
Odpisz
9 czerwca 2013, 18:23
@Xifer: I Bieber :D
Odpisz
10 czerwca 2013, 22:21
@Mika444: I 1D! :D
Odpisz
11 maja 2014, 21:31
@Xifer: violetta
Odpisz
4 lipca 2019, 22:30
@Mika444: i pseudo- raperów z Polski?
Odpisz
9 czerwca 2013, 19:00
Komary, Bieber, Tußk, 1D, Kim Dzong Un, kleszcze, wszy, roztocze, łupież, wirusy, bakterie chorobotwórcze, pasożyty (każdego rodzaju)...
Odpisz
Edytowano - 9 czerwca 2013, 20:46
@Pawello20102: wirusy nie są żywe , dlatego antybiotyk nie działa na nie (jeśli ktoś się lepiej zna niech mnie poprawi)
Odpisz
11 stycznia 2014, 19:22
@Pawello20102: Płody można zaliczyć do pasożytów
Odpisz
4 października 2014, 14:47
@Pawello20102: Roztocza są ważne.. (tak wolno odpisałem bo używam Explorera :D)
Odpisz
22 marca 2017, 23:57
@Pawello20102: Albo zj*** z ukraińskiej republiki
Odpisz
18 września 2016, 21:30
Blachary
Odpisz
30 stycznia 2014, 21:16
deas note?
Odpisz
10 czerwca 2013, 16:25
1 Year Later
Inwazja Owadów :P
4/5
Odpisz
6 grudnia 2013, 17:39
@kolkav5: noto wpisze jeszcze owady :)
Odpisz
28 czerwca 2013, 21:24
Tusk,Komary.Pajaki,1D,Justin bieber,Plastiki
Odpisz
22 czerwca 2013, 21:19
komary!!!
Odpisz
11 czerwca 2013, 14:56
to powinna być raczej dziewczyna xD
Odpisz
11 czerwca 2013, 15:08
@kacpi_gamer: A to co ma niby znaczyć?
Odpisz
9 czerwca 2013, 15:48
To jest notes a nie księga..
Odpisz
9 czerwca 2013, 16:46
@MariChan: Ale najlepiej i tak brzmi w oryginalnej formie.
Odpisz
10 czerwca 2013, 17:43
@kata97: też tak myślę c:
Odpisz
9 czerwca 2013, 23:08
Raito, mistrzu!
A co do tytułu: Srsly?!
Odpisz
9 czerwca 2013, 14:19
inwazja komarów za 3... 2... 1...
Odpisz
9 czerwca 2013, 18:54
@darcus: Zapisać komary, muchy, itp.
Odpisz
9 czerwca 2013, 19:12
@Juarez: to spowodowałoby śmierć większości ptaków, a to z kolei spowodowałoby śmierć innych stworzeń które się nimi żywią. powoli zawaliłaby się część ekosystemu i musielibyśmy żyć w innych warunkach. ja bym 3 razy przemyślał zanim cokolwiek bym zapisał.
Odpisz
9 czerwca 2013, 19:36
@darcus: to czemu inwazja komarów jak wiesz że ptaki jej jedzą?
Odpisz
9 czerwca 2013, 19:57
@Juarez: niekoniecznie. same nie dałyby rady
Odpisz
9 czerwca 2013, 18:45
coś ty zrobił tera będą nas inne owady dręczyć co ty kratos
Odpisz
9 czerwca 2013, 18:10
bez pająków nadeszła by inwazja wszelkiego robactwa
Odpisz
9 czerwca 2013, 16:55
Czy trzeba było to tłumaczyć?
Odpisz
9 czerwca 2013, 14:54
Komary, muchy, pająki, może jeszcze owocówki.
Odpisz
9 czerwca 2013, 15:14
@Agent00Kurczak: Kleszcze, meszki...
Odpisz
9 czerwca 2013, 19:17
@Agent00Kurczak: kurczaki, agenci
Odpisz
9 czerwca 2013, 19:32
a ty co z taką agresją? :'(
Odpisz
9 czerwca 2013, 21:06
@Agent00Kurczak: Tak naprawdę, to obrazek trochę bez sensu, ponieważ warunkami Death Note'a jest: poznanie imienia i nazwiska ofiary oraz znanie twarzy osoby, którą się wypisuje, więc tak, jak notes nie zadziała w przypadku napisania "ludzie", tak samo nie zadziała w przypadku "pająki", "komary", itd.
Odpisz
9 czerwca 2013, 21:22
@Dorogon: komar Ignacy ;_:
Odpisz