memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
3 grudnia 2018, 13:08
wstałam lewą nogą i miałam focha puściłam piosenkę którą lubię autoodtwarzacz w youtube: remember me cover
Odpisz
13 listopada 2018, 13:40
To moje motto życiowe ,,zawsze może być gorzej" i najczęściej jest w ch*j gorzej
13 listopada 2018, 12:47
ja bym się nie zdziwił
10 listopada 2018, 12:35
No już nawet ja wiem, że nie należy mówić, że nie może być gorzej, bo będzie gorzej
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież3 grudnia 2018, 13:08
wstałam lewą nogą i miałam focha
puściłam piosenkę którą lubię
autoodtwarzacz w youtube: remember me cover
Odpisz
13 listopada 2018, 13:40
To moje motto życiowe ,,zawsze może być gorzej" i najczęściej jest w ch*j gorzej
Odpisz
13 listopada 2018, 12:47
ja bym się nie zdziwił
Odpisz
10 listopada 2018, 12:35
No już nawet ja wiem, że nie należy mówić, że nie może być gorzej, bo będzie gorzej
Odpisz