Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar PazDaniXxXx

31 grudnia 2023, 09:58

2pac w niebie

Avatar Shadow_years

15 listopada 2018, 17:16

xxxtentacion ._.

Avatar uberIGGENN

13 listopada 2018, 14:40

co tam robi tentacion

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar Crisium

Edytowano - 13 listopada 2018, 19:27

@uberIGGENN: Widać, że nie znasz muzyki Jahseha. W swoich płytach poruszał tematy depresji, miłości, samobójstw, odrzucenia, przemocy na tle rasowym, oraz wiary w siebie i swój potencjał. Gdy wsłuchasz się w jego utwory np. Riot, Jocelyn Flores, changes, Save Me, SAD! oraz wiele innych szczególnie z płyt "17" i "?" zrozumiesz, że chłopak miał coś przekazania. Popełniał w życiu błędy, ale udowodnił, że można się zmienić na lepsze nieważne co ci mówią. Słucham go od ponad roku, jeszcze kiedy był na Soundcloudzie i naprawdę zżyłam się z nim. Potrafił stworzyć niesamowitą relację ze swoimi fanami, bo nie traktował ich jak konsumentów, a jak braci i siostry, których kochał i nieraz przyznawał się, że zawdzięcza im wszystko włącznie z życiem. Jego nagła śmierć nie tylko mnie złamała, ale i wszystkich jego fanów, którzy nadal nie mogą się pogodzić z jego odejściem. Najsmutniejsze jest to, że mało kto go doceniał za życia i ludzie go krytykowali, ale gdy tylko umarł i stało się o nim głośno, odrazu opinia o nim zmieniła się o 180° i nagle wszyscy się stali jego najwiernijszymi fanami, mimo że większość z tych osób nie wie nawet jak miał na imię, ani nie umieją wymówić jego ksywy. Odraża mnie to w ludziach. Tak czy inaczej prawdopodobnie przez to, że mimo wszystko sporą osób ubolewa nad jego śmiercią, jest zawarty w tym o to niebie, gdzie zbierają się wszystkie wielke osoby, zwierzęta i memy za którymi tęsknimy i chcemy, aby wrócili.

Avatar Xenomorph12

14 listopada 2018, 15:26

@Crisium: miał zajebiste piosenki szkoda że nie żyje... SAD! , Jocelyn Flores i Moonlight na zawsze będą w moim sercu

Avatar pawlikok

13 listopada 2018, 23:52

Jestem nie w temacie. Kim on był??? \____/ <---- Pudło na hejty od psychofanów

Avatar
ZuzekLobuzek2330

14 listopada 2018, 07:47

@pawlikok: pisał scenariusze dla Marvela i stworzył kilka postaci

Avatar pawlikok

14 listopada 2018, 08:03

Dzięki za info

Avatar
Konto usunięte

17 grudnia 2018, 23:37

@pawlikok: ogólnie to legenda marvela

Avatar pawlikok

18 grudnia 2018, 08:05

Spoko. Nie wiedziałem, bo nie znam się na Marvelu. Kojarzę tylko bohaterów

Avatar darcus

14 listopada 2018, 05:57

Nie widzę Stefana Karla, gdzie jest?

Avatar KapitanKokosel

13 listopada 2018, 22:22

Gdzie heemayer

Avatar
Konto usunięte

13 listopada 2018, 22:10

Obiecałem sobie że nie będę już płakał

Avatar Killer_Queen

13 listopada 2018, 21:34

Dzień przed urodzinami. I jak tu się cieszyć?

Avatar
Konto usunięte

12 listopada 2018, 20:37

on nie był memem, on był człowiekiem po którym wszyscy będą płakać

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar Marie_

13 listopada 2018, 16:33

Znałam go ale nie czytam komiksów, współczuje fanom ale...

Ja nic takiego nie czuję

Avatar Fenekin582

13 listopada 2018, 20:58

@Marie_: on nie tylko był w komiksach on pomagał je tworzyć tak samo dzięki niemu powstal Spierd-man ,Hulk i Iron Mam występował równoerz jako ester egg we wszystkich filmach Marvela

Avatar YouGoSlavia

Edytowano - 13 listopada 2018, 13:46

Co tam robi Pink Guy

Avatar Mid_Or_Feed

13 listopada 2018, 14:39

@YouGoSlavia: ponieważ metaforycznie Pink Guy zmarł aby narodził się na jego miejsce Joji

Avatar YouGoSlavia

13 listopada 2018, 17:01

@Mid_Or_Feed: oh nie

Avatar Kangurur28

13 listopada 2018, 16:51

[*]

Avatar Fenekin582

13 listopada 2018, 16:48

Dwa miesiące do końca roku DWA JE**NE MIESIĄCE chocuarz ostatnia gwiazdka ale nie [*] świeczka dla osoby która stworzyła (pomagała) najlepsze uniwersum o superbohaterach PAMIĘTAMY

Avatar Hefajstosin

13 listopada 2018, 15:50

co to za goryl na tych memach

Avatar ASIMOW

13 listopada 2018, 15:52

@Hefajstosin: harambe

Avatar ASIMOW

13 listopada 2018, 15:53

@Hefajstosin: zabili go w zoo gdzieś w ameryce bo dziecko spadło na jego wybieg a on chciał to dziecko uratować

Avatar Hefajstosin

13 listopada 2018, 16:31

@ASIMOW: aż mi smutno znowu : (

Avatar ASIMOW

13 listopada 2018, 15:04

brakuje robie rootena (zapomniałem jak sie nazywał)

Avatar KubaK1975

13 listopada 2018, 15:41

@ASIMOW: Stefan Karl

Avatar ZielonekPlay

13 listopada 2018, 14:54

Co tam robi jakiś goryl??

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar ZielonekPlay

22 listopada 2018, 21:55

@Rafken593: W końcu goryl stanowił niebezpieczeństwo dla dziecka.

Avatar Rafken593

23 listopada 2018, 19:52

@ZielonekPlay: Ale on chciał je OBRONIĆ.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Dobrze czasem się oderwać

To by wystarczyło

Lekko nie będzie

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Północne Węgry

Fergus

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka