Na jednym zdjęciu widzimy katastrofę, a na drugim wybuch sterowca
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nigdy na to nie wpadną
Dobrze czasem się oderwać
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Pilne
Niegrzeczny Oskarek
Można, tylko trzeba wstawać rano
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 lutego, 07:18
wy nie myślcie co on se zrobił, myślcie co miał przed tym
Odpisz
2 stycznia 2021, 06:02
Mój 7 ulubiony sterowiec
Odpisz
24 listopada 2018, 19:56
Odpisz
11 listopada 2018, 21:32
Shaman king było prawdopodobnie pierwszym anime jakie oglądałem
Odpisz
Edytowano - 20 listopada 2018, 22:02
@Kto_Inny: Za każdym razem, gdy widzę Rio to słyszę w głowie "Jest 5:15 i jadę po szosie..."
Odpisz
20 listopada 2018, 22:10
@PaulinkaPaulincia: We włosach mam wiatr, a muchy mam w nosie.
Odpisz
20 listopada 2018, 22:18
@Kto_Inny: moim pierwszym było cowboy bepop.do dziś nucę piosenkę z intra :3
Odpisz
21 listopada 2018, 15:32
@Gurdzio56: Mój Morty jest ze mną,więc jadę powoli...
Odpisz
21 listopada 2018, 19:44
@PaulinkaPaulincia: O NIE!
Odpisz
21 listopada 2018, 15:54
mama: zostań kim chcesz
Ja: *zostaje sterowcem*
Odpisz
21 listopada 2018, 07:39
HIGAŚKATA DŻJOSUKE
Odpisz
21 listopada 2018, 00:13
Było.
Odpisz
21 listopada 2018, 00:05
Odpisz
20 listopada 2018, 21:50
Odpisz
20 listopada 2018, 22:45
@kolkav5: Redline - JP
Odpisz
20 listopada 2018, 22:38
było (?)
Odpisz
20 listopada 2018, 21:01
Wyobraźcie sobie film o tym
Ile biletów mam kupić?
Odpisz
20 listopada 2018, 20:24
Leningrad Cowboys :D
Odpisz
20 listopada 2018, 20:05
przypomina również wieloryba
Odpisz
11 listopada 2018, 22:29
W takiej fryzurze schowałby nawet V2
Odpisz
11 listopada 2018, 21:42
O ku*wa ale kekłem
Odpisz