Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Klopson

4 lutego, 07:18

wy nie myślcie co on se zrobił, myślcie co miał przed tym

Avatar
Konto usunięte

2 stycznia 2021, 06:02

Mój 7 ulubiony sterowiec

Avatar gobo333

24 listopada 2018, 19:56

Avatar Kto_Inny

11 listopada 2018, 21:32

Shaman king było prawdopodobnie pierwszym anime jakie oglądałem

Avatar PaulinkaPaulincia

Edytowano - 20 listopada 2018, 22:02

@Kto_Inny: Za każdym razem, gdy widzę Rio to słyszę w głowie "Jest 5:15 i jadę po szosie..."

Avatar Gurdzio56

20 listopada 2018, 22:10

@PaulinkaPaulincia: We włosach mam wiatr, a muchy mam w nosie.

Avatar Revant42

20 listopada 2018, 22:18

@Kto_Inny: moim pierwszym było cowboy bepop.do dziś nucę piosenkę z intra :3

Avatar PaulinkaPaulincia

21 listopada 2018, 15:32

@Gurdzio56: Mój Morty jest ze mną,więc jadę powoli...

Avatar Gurdzio56

21 listopada 2018, 19:44

Avatar Lawomir234

21 listopada 2018, 15:54

mama: zostań kim chcesz
Ja: *zostaje sterowcem*

Avatar crimzon

21 listopada 2018, 07:39

HIGAŚKATA DŻJOSUKE

Avatar Modern_Asassin

21 listopada 2018, 00:13

Było.

Avatar Errtu

21 listopada 2018, 00:05

Avatar kolkav5

20 listopada 2018, 21:50

Avatar kolkav5

20 listopada 2018, 22:45

@kolkav5: Redline - JP

Avatar SowingSeason

20 listopada 2018, 22:38

było (?)

Avatar FoxyThePirateFox3

20 listopada 2018, 21:01

Wyobraźcie sobie film o tym
Ile biletów mam kupić?

Avatar Phantom_of_the_Opera

20 listopada 2018, 20:24

Leningrad Cowboys :D

Avatar michaolekYT

20 listopada 2018, 20:05

przypomina również wieloryba

Avatar
bylojuz12

11 listopada 2018, 22:29

W takiej fryzurze schowałby nawet V2

Avatar
Konto usunięte

11 listopada 2018, 21:42

O ku*wa ale kekłem

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nigdy na to nie wpadną

Dobrze czasem się oderwać

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Pilne

Niegrzeczny Oskarek

Można, tylko trzeba wstawać rano

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka