Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Ikony
Lekko nie będzie
Mało znany szczegół
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 maja 2021, 14:32
ja też
Odpisz
16 listopada 2018, 14:48
Pierwszy rok w Technikum:
-Dlaczego starsze klasy tak dziwnie na nas patrzą?
Kolejne lata:
-Kto tu wpuścił te krasnale?!
Odpisz
18 listopada 2018, 16:18
@biskupdec: takie prawdziwe :_:
Odpisz
16 listopada 2018, 14:51
Welp. Jestem rocznikiem 99 i muszę przyznać, że patrzę w taki sposób dopiero na 2003.
Odpisz
16 listopada 2018, 16:56
@GalenMarek: O ty ch*jku.
*Mama! A om mnie wyzywa!
Odpisz
16 listopada 2018, 21:35
@Saiyan: Ehh... Dzieci.
Odpisz
17 listopada 2018, 13:59
@GalenMarek: Jestem z 2003 i dodałem ten obrazek 🤔
Odpisz
17 listopada 2018, 17:53
@Polski_Ziemniok: ¯\_(ツ)_/¯
Odpisz
17 listopada 2018, 18:07
@GalenMarek: Zgadza się
Odpisz
16 listopada 2018, 18:29
tak właściwie to nowe milenium zaczęło się w roku 2001.
Odpisz
16 listopada 2018, 14:55
1999 Jesteśmy końcem.
2000 Jesteśmy początkiem.
Odpisz
Edytowano - 16 listopada 2018, 12:02
Albo 1 klasa technikum i 8 podstawówki/3 gimnazjum(chyba jeszcze 1 rocznik jest.)
Odpisz
12 listopada 2018, 13:10
ale coś wtym jest bo dla mnie 2000 to małe dzieci mimo że jestem 99
Odpisz
14 listopada 2018, 21:19
Odpisz
16 listopada 2018, 12:37
>Ktoś jest rok młodszy ode mnie
>JaKiE DzIeckO BoShEeEEeEe
Odpisz
16 listopada 2018, 16:35
@Zephyrzjutuba: >Ktoś ma 17 lat i jest tylko miesiąc młodszy od 18 letniej osoby
>OMUJ BORZE Xdddddddddddd JaKi gówniaszzzzzzzzz, mleka ś napij morze
Odpisz
16 listopada 2018, 16:39
@Lacoste: Dokładnie
Odpisz
16 listopada 2018, 16:42
@Zephyrzjutuba: patrząc na to że na avku masz furry to jednak jesteś dzieckiem
Odpisz
16 listopada 2018, 16:44
No tak, mam 13 lat. I co z tego? A mam furry na avku, bo jestem furry i mi się takowy obrazek podoba :v
Odpisz
16 listopada 2018, 20:11
Sam masz na avatarze dziewczynę z anime więc idąc tą logiką twoje zdanie jest minimalnie więcej warte od niego ale wciąż bez znaczenia. Może lepiej więc będzie jak wszyscy będziemy mieli wyje**ne na to co ktoś ma na profilowym i skupimy się na merytorycznym sensie wypowiedzi danej osoby i ogólniej inteligencji w tworzeniu zdań i formowaniu ich w logiczne ciągi zdaniowe, które tworzą spójną i logiczną całość? Bo w ten sposób oceniasz książkę po okładce...
Odpisz
16 listopada 2018, 21:49
@Lacoste: po pierwszę to chłopak
a po drugie to moja opinia
Odpisz
17 listopada 2018, 09:43
Po 1- co do ku*wy lol
Po 2- no spk ale pamiętaj, że nie każdy z twoją opinią się będzie zgadzał. Poza tym...Opinia chyba podbudowana stereotypami ale co tam :v
Odpisz
17 listopada 2018, 12:46
@Lacoste: +1
Odpisz