Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Plastikowy_Krokodyl

15 listopada 2018, 17:48

na całym świecie dzieci płaczą, gdy na święta dostaną węgiel. Na Śląsku to jest radość życia

Avatar Henzej

15 listopada 2018, 18:00

@Plastikowy_Krokodyl: To się zgadza, jak tata dostał na święta węgiel to był szczęśliwy

Avatar Miaoo

15 listopada 2018, 18:35

@Henzej: dostałem zestaw ołówkuw węglowych i węgielki ^^ cieszyłem się jak dziecko

Avatar nightmare_fredbear

25 grudnia 2019, 14:01

@Miaoo: ołówków*

Avatar Kiilano

3 sierpnia 2021, 19:16

@Plastikowy_Krokodyl: potwierdzam

Avatar nightmare_fredbear

25 grudnia 2019, 14:01

Ale ja jestem ze śląska, i uważam energię JĄDROWĄ za najlepszą, zaraz po niej jest geotermalna i słoneczna (nie fotowoltaiczna!*)

*E. słoneczna, to w dużym skrócie w ch*j luster grzejących wodę do temperatury wrzenia, a fotowoltaiczna to po prostu panele fotoogniw podłączone do sieci

Avatar Rafcio3326

17 listopada 2018, 10:44

musiało boleć dosłownie i w przenośni

Avatar andi12345

15 listopada 2018, 17:51

Ja tak robie jak ktos mi powie że wodzionka to nie jest ósmy świata cud

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (8)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (8)
Avatar MrCC4

16 listopada 2018, 22:06

@andi12345: gorol kocha najbardziej

Avatar andi12345

Edytowano - 16 listopada 2018, 22:07

@MrCC4: a godo najmnij

Avatar Broski

16 listopada 2018, 16:25

Bo nie jest, powinniśmy odchodzić od węgla i zbudować elektrownię atomową oraz iść w elektrownie ekologiczne. Nie tylko będzie ostatecznie taniej, bo te inwestycje się zwrócą, a poza tym wydobycie węgla jest coraz droższe, ale też czyściej dla środowiska.

Avatar Ameron

16 listopada 2018, 18:30

@Broski: sprywatyzowanie spowodowałoby obniżenie cen prądu.

Avatar
Konto usunięte

2 marca 2020, 07:52

@Broski: węgiel lepszy niz atom

Avatar Rafik005

16 listopada 2018, 15:14

fortnite baberbojal

Avatar avixZ

16 listopada 2018, 14:10

A czy to nie jest samochód który miałem rozwalić na życzenie klienta?

Avatar
Konto usunięte

16 listopada 2018, 12:55

Ten obrazek wygląda jakby ktoś za dużo grał w minecraft

Avatar CocoaVanHouten

15 listopada 2018, 17:52

Czekam na szkalowanie podkarpacia lub lubelskiego.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (8)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (8)
Avatar Soldier69

16 listopada 2018, 12:42

nie masz wungla to wypieralaj
[Krasnoludzkie odległe darcie ryja]

Avatar
Konto usunięte

16 listopada 2018, 12:45

@CocoaVanHouten: co jest nie tak w podkarpackim i lubelskim?

Avatar dom2mich3

16 listopada 2018, 12:41

Nowy mod do minecrafta zapowiada się świetnie.

Avatar LSD2000

16 listopada 2018, 12:25

Avatar DRparadox

16 listopada 2018, 12:03

Czarno to widze.

Avatar MrCC4

15 listopada 2018, 17:47

Śląska mafia jest najniebezpieczniejszą polską mafią

Avatar Misieeek04

15 listopada 2018, 17:52

@MrCC4: to ciekawe że dowiaduję się o tym po 14 latach

Avatar Misieeek04

15 listopada 2018, 17:56

@MrCC4: Obok osiedla dziadków kiedyś zastrzelono szefa mafii

Avatar MrCC4

15 listopada 2018, 17:56

@Misieeek04: Pewnie nie Śląskiej

Avatar Misieeek04

15 listopada 2018, 17:59

@MrCC4: w sumie to nawet nie pamiętam czy szefa, ale mafii

Avatar
ZiemiaJestPlaska

15 listopada 2018, 17:48

ciekawe jak by mazury podpadły

Avatar Wormy

15 listopada 2018, 17:44

A on się z tobą zgadza i próbuje wydobyć benzynę z Twojego samochodu.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Niezniszczalne

Pilne

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Papierowa szkoła posting

To musiało być męczące

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka