Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pozdrawiam świetliki
To się nie może nie udać
Niezniszczalne
Można, tylko trzeba wstawać rano
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Fajnie że odpowiedzieli
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 sierpnia 2020, 23:59
Akurat antyszczepionkowcy należą do tej samej grupy co ludzie popierający aborcję
Odpisz
17 listopada 2018, 17:42
Nie mam... Nie mam pytań.
Odpisz
14 listopada 2018, 06:51
Dlaczego ku*wa po prostu nie zamkną tego ziębę. Czy jego działania nie podchodzą pod jakiś paragraf?
Odpisz
14 listopada 2018, 07:13
Powinny
Odpisz
14 listopada 2018, 08:35
Jak byłem na jego wykładzie (przypadkowo, sprzedawałem książki na spotkaniu dla eko swirów) to był chyba najnormalniejsza osoba na tym spotkaniu, mówił o tym, że trzeba jeść dużo warzyw i owoców.
Odpisz
14 listopada 2018, 14:48
W każdym kraju unii, z wyjątkiem Polski jest tysiące takich jak zięba, a w Polsce tylko jeden Zięba.
Odpisz
14 listopada 2018, 15:54
W sumie napisałem "zięba", a nie "Zięba" bo ciężko mi o jakikolwiek szacunek do niego, ale twój komentarz mnie rozbawił, nie ukrywam.
Odpisz
16 listopada 2018, 23:06
ten problem jest tylko w polsce
Odpisz
17 listopada 2018, 07:21
@Yukiterku: nie wydaje mi się, idioci są w każdym państwie
Odpisz
17 listopada 2018, 11:33
@Yukiterku: Słyszałem o antyszczepionkowcach w USA na długo zanim coś takiego pojawiło się w Polsce. Ameryka jest jednak światową stolicą debilizmu.
Odpisz
17 listopada 2018, 10:18
no niestety jak nie można już protestować przeciw smogowi bo huty i kopalnie polikwidowane to trzeba się czymś innym zająć
Odpisz
14 listopada 2018, 08:57
Czytałem o tym. Gościu twierdzi, że szczepionki są robione z tkanek płodów pozyskanych przez aborcję. Witamy w XXI w.
Odpisz
16 listopada 2018, 21:11
@DMCJCD: w sumie to komórki macierzyste są bardzo korzystne. Działałoby :)
Odpisz
17 listopada 2018, 09:20
@DMCJCD: Tylko to prawda. Tylko wykorzystywane są hodowane i rozmnażane komórki z płodów z lat 70 XXw.
Odpisz
16 listopada 2018, 21:20
Czyżby Kler 2?
Odpisz
17 listopada 2018, 00:29
Oby nie było tak samo satanistyczne jak to księża mówią
Odpisz
17 listopada 2018, 09:02
@WelcomeBack_: lol
Odpisz
16 listopada 2018, 23:42
Odpisz
14 listopada 2018, 12:07
hej! Czy to odcinek crossoverovy?
Odpisz
14 listopada 2018, 06:20
Jak zrobią film to będę oglądać jak poje**ny.
Odpisz
14 listopada 2018, 06:10
To nieźle
Odpisz