Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trzeba brać osobną torbę
No to posłuchane
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Jeszcze jak
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Za co ta premia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 listopada 2018, 07:10
u mnie w sskole jak w 4 klasie bylem pani z majcy pisała numer lekcji rzymskimi i gdy na ktorejś lekcji byl numer ,,XD,, to klasa miala beke xD
Odpisz
16 listopada 2018, 15:16
@polskiziemniaklol: XXXXXXXXDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Odpisz
23 listopada 2018, 17:14
@polskiziemniaklol: majcy
Odpisz
23 listopada 2018, 22:49
@Desuv: no majcy matma inaczej xD
Odpisz
24 listopada 2018, 09:03
@polskiziemniaklol: XD ale beka co nie XDDDDDD
Odpisz
24 listopada 2018, 11:13
@polskiziemniaklol: No wiem tylko nie rozumiem fenomenu tego słowa
Odpisz
16 listopada 2018, 18:54
Poprawny zapis to CDXC
Odpisz
15 listopada 2018, 11:55
Dlaczego jest cenzura, jeśli ten ktoś pisze to publicznie podpisując się pod tym imieniem i nazwiskiem?
Odpisz
15 listopada 2018, 12:37
to że to pisze publicznie do grupy swoich znajomych to nie oznacza że reszta świata która zobaczy tego mema ma mieć ułatwione znalezienie jego profilu po przez zdjęcie, imię i nazwisko, ktoś mógłby go zastraszać i nękać z anonimowego profilu
Odpisz
15 listopada 2018, 18:26
ładnie dziękuję za wytłumaczenie
Odpisz
15 listopada 2018, 22:10
nie ma problemu, zawsze służę pomocą :3
Odpisz
14 listopada 2018, 09:59
Tak właściwie to CDXC
Odpisz
14 listopada 2018, 10:44
@assassin11: bo XD to 40
Odpisz
14 listopada 2018, 10:48
@Polalak: coooo
40 to będzie XL jeśli już
Odpisz
14 listopada 2018, 11:34
@Krzyniu: jedno zero zjadłem bo głodny
Przed przerwą
Odpisz
14 listopada 2018, 13:55
@Polalak: to idź zebrać chipsy i się spytaj czy możesz jednego
Odpisz
14 listopada 2018, 14:29
@Pegi20: po napisaniu komentarza zjadłem kanapkę
Odpisz
14 listopada 2018, 17:28
@Polalak: ta strzałka w dół nie ode mnie ale ok to napisze ci na jutro smacznego
Odpisz
14 listopada 2018, 19:45
@Pegi20: to druga głupota jaką tu napisałem.
1 to było to, że noż się roztopi w temp. 1000*C (kiedy był ten challenge)
Odpisz
14 listopada 2018, 11:29
x- 10
L -50
c -100
D-500
poprawny zapis 490 to XCD
Odpisz
14 listopada 2018, 12:34
@Vault__Boy: XCD też jest źle
Odpisz
14 listopada 2018, 12:39
nie wiem.
Chciałem zgarnąć zielone
Odpisz
14 listopada 2018, 14:23
@Vault__Boy: CDXC
Odpisz
14 listopada 2018, 15:50
@Vault__Boy: cos ci nie wyszło
Odpisz