Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Za co ta premia
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
A, okej
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Co za przypadek
Nie zadzieraj z bobrami
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 marca 2019, 18:12
Nie ma pokoju to nie ma spania w domu-proste.
Odpisz
16 listopada 2018, 22:20
Złoto
Odpisz
20 listopada 2018, 20:03
ja jestem w diamencie
Odpisz
20 listopada 2018, 20:42
@ruzwelt1: i pewnie 7 klasie podstawówki
Odpisz
20 listopada 2018, 21:38
@ruzwelt1: Niezbyt nas to obchodzi.
Odpisz
20 listopada 2018, 22:00
Jest chyba nawet niżej
Odpisz
21 listopada 2018, 09:58
@krzysiu03: a mnie nie obchodzi, że masz anime na Avatarze
Odpisz
21 listopada 2018, 15:01
@ruzwelt1: A mnie nie obchodzi, że jesteś głupim dzbanem lmao.
Odpisz
21 listopada 2018, 16:31
@krzysiu03: sam się wyzywasz? urocze
Odpisz
Edytowano - 21 listopada 2018, 17:37
@ruzwelt1: Napisał wyraźnie " jesteś". Moje pytanie brzmi: jesteś głupi, czy głupi?
Odpisz
21 listopada 2018, 17:41
nie odpowiadam na głupie pytania
Odpisz
21 listopada 2018, 19:15
@ruzwelt1: Jak kolega wspomniał - wyraźnie napisałem "jesteś". Więc stwierdzam, że nie umiesz czytać.
Odpisz
Edytowano - 21 listopada 2018, 19:22
@krzysiu03: Rok 2018
Ludzie dalej się dziwią że Ruzwelt to debil i zamiast go ignotować grają z nim w szachy jak z gołębiem.
Odpisz
21 listopada 2018, 23:55
czemu nazwałeś mnie debilem ?
Odpisz
22 listopada 2018, 00:03
@ruzwelt1: A co? Kłamie?
Odpisz
22 listopada 2018, 05:11
nie znasz mnie, a mnie wyzywasz, logic level hard
Odpisz
22 listopada 2018, 08:18
@ruzwelt1: no debil
Odpisz
22 listopada 2018, 09:03
chyba ty
Odpisz
22 listopada 2018, 09:04
@ruzwelt1:
Odpisz
22 listopada 2018, 09:04
jeszcze tylko przetłumacz
Odpisz
22 listopada 2018, 16:18
@ruzwelt1: To jest podstawowy angielski...
Odpisz
22 listopada 2018, 16:31
@krzysiu03: no debil
Odpisz
22 listopada 2018, 17:17
@krzysiu03: ale powiedz mi jedną rzecz, po co mam się uczyć angielskiego jeżeli nie będę nigdzie wyjeżdżał? planuje zostać tutaj bo po ch*j mam umieć angielski skoro od dziecka uczyli mnie polskiego?
Odpisz
22 listopada 2018, 17:24
@ruzwelt1: Oh my gasz he is so stupit
Odpisz
22 listopada 2018, 17:58
@ruzwelt1: W szkole się uczysz raczej dzbanie.
Odpisz
22 listopada 2018, 18:40
@ruzwelt1: I nasze pieniądze idą na zasiłki dla takich ułomów, co się nie chciały uczyć.
Odpisz
16 listopada 2018, 22:13
Nie ma dzieci, nie ma głodu
Odpisz
16 listopada 2018, 22:17
@JaToTen: nie ma głodu, nie ma Afryki
Odpisz
16 listopada 2018, 22:20
@ReptilianJan: nie ma Afryki, nie ma eboli
Odpisz
16 listopada 2018, 23:13
@ruzwelt1: nie ma eboli, są ni🅱🅱usy
Odpisz
16 listopada 2018, 23:24
@etuggo: Nie ma ni****ów. Nie ma rasizmu.
Odpisz
16 listopada 2018, 23:28
@DinoSummer: Rasizm nie tyczy się tylko czarnoskórych.
Odpisz
17 listopada 2018, 01:10
@Szorstka_Pienta: Według czarnych rasizm tyczy się tylko ich
Odpisz
17 listopada 2018, 06:14
@kolach123: Obrzydliwa generalizacja.
Odpisz
Edytowano - 20 listopada 2018, 22:01
@DinoSummer: Nie ma rasizmu, Nie ma faszyzmu
Odpisz
20 listopada 2018, 22:09
Nie ma kraju, nie ma nazistów
Odpisz
20 listopada 2018, 22:41
nie ma nazistów, nie ma Holokaustu
Odpisz
20 listopada 2018, 22:52
@ReptilianJan: Nie ma Holokaustu. Nie ma ukrywania Żydów
Odpisz
20 listopada 2018, 22:53
@ReptilianJan: Nie ma Holocaustu, nie ma Żydów
Odpisz
20 listopada 2018, 23:19
@RedSpringPL: nie ma Żydów nie ma bałaganu
Odpisz
21 listopada 2018, 00:06
Nie ma bałaganu. Nie ma pokoju
Odpisz
21 listopada 2018, 06:11
Czyli wniosek jest jeden. Nie ma dzieci, nie ma pokoju.
Odpisz
21 listopada 2018, 07:26
nie ma pokoju, jest wojna
Odpisz
21 listopada 2018, 08:18
@Schwiss: jest wojna, nie ma Polski :v
Odpisz
21 listopada 2018, 08:44
@ReptilianJan: nie ma polski, nie ma nerwów
Odpisz
21 listopada 2018, 04:00
Przeze mnie moj ojciec zginal w pozarze.. Nie bawi mnie ten mem
Odpisz
17 listopada 2018, 00:15
Ale nie ma i też porządku
Odpisz
16 listopada 2018, 22:22
A może tak pogadajmy dla odmiany co?
Odpisz
16 listopada 2018, 22:27
@cotthlette: Ja Ci nie bronię
Odpisz
16 listopada 2018, 22:30
@cotthlette: to dodaj
Odpisz
16 listopada 2018, 22:31
@cotthlette: istnieje coś takiego jak przycisk "dodaj" lub "dodaj obrazek"
Odpisz
16 listopada 2018, 22:22
op to pedał
Odpisz
20 listopada 2018, 20:08
@qqwe22: qqwe22 to pedał
Odpisz
16 listopada 2018, 22:18
Założę się, że ma IQ wyższe niż Einstein
Odpisz