Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar wiki22

12 czerwca 2013, 15:35

Przepraszam ale co jest w tym smiesznego?Przecież mógł ktoś zginąć a wy się z tego śmiejecie.

Avatar Mnich1

12 czerwca 2013, 16:29

@wiki22: Bywa. Co sekundę ktoś na świecie ginie czy to powód żeby non stop płakać ?

Avatar wiki22

12 czerwca 2013, 17:32

@Mnich1: ja nie płacze tylko apeluje ze to nic fajnego.

Avatar Pikachu

Edytowano - 12 czerwca 2013, 17:34

@Mnich1: Ale to nie powód, żeby pokazywać wypadki zwłaszcza te, w których ktoś ginie, w internecie. A tu z całą pewnością ktoś zginął. I to pewnie więcej niż jedna osoba.

Avatar Mnich1

13 czerwca 2013, 17:35

@Pikachu: Gif jak każdy inny dziwne że bulwersji nie było pod innymi gifami gdzie jakiś tir rozjeżdża samochód.

Avatar Pikachu

13 czerwca 2013, 17:44

@Mnich1: To daj link do gifa z tirem rozjeżdżającym samochód, który jest na głównej. Jakby pokazali gif z transplantologiem wyciągającym serce z klatki piersiowej pacjenta to też byłby "gif jak każdy inny"? Po za tym to strona rozrywkowa, a w tym gifie nie widzę nic rozrywkowego.

Avatar Mnich1

13 czerwca 2013, 22:37

@Pikachu: Link: . A tak poza tym to wolny kraj mogę się śmiać z czego chce :O

Avatar Pikachu

14 czerwca 2013, 11:35

@Mnich1: To znaczy, że jak ktoś będzie się śmiał z żołnierzy AK, którzy poświęcili życie, żeby ten kraj był wolny, to będzie w porządku? Weź idź się lecz. Podanie linku, polega na podaniu adresu strony, na której jest gif, a nie na napisaniu "Link: ."

Avatar Mnich1

14 czerwca 2013, 14:31

@Pikachu: O jakie to smutne.

Avatar Mateokl

12 czerwca 2013, 14:54

Combo! :D

Avatar Aragornek

12 czerwca 2013, 08:12

Ten nadjeżdżający w naszą stronę nie zasygnalizował, że zmienia pas ruchu :D

Avatar mrklorens

12 czerwca 2013, 06:38

oszukać przeznaczenie XD

Avatar Paulius

8 czerwca 2013, 01:17

to jest okropne. nie przepadam za pokazywaniem wypadków w internecie - szczególnie tych, w których NA PEWNO ktoś zginął.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar mycha1000
Dodane przez: mycha1000

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Rel

Najbardziej realistyczny spośród modów

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Jeszcze jak

A, okej

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka