Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Rel
Najbardziej realistyczny spośród modów
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Jeszcze jak
A, okej
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 czerwca 2013, 15:35
Przepraszam ale co jest w tym smiesznego?Przecież mógł ktoś zginąć a wy się z tego śmiejecie.
Odpisz
12 czerwca 2013, 16:29
@wiki22: Bywa. Co sekundę ktoś na świecie ginie czy to powód żeby non stop płakać ?
Odpisz
12 czerwca 2013, 17:32
@Mnich1: ja nie płacze tylko apeluje ze to nic fajnego.
Odpisz
Edytowano - 12 czerwca 2013, 17:34
@Mnich1: Ale to nie powód, żeby pokazywać wypadki zwłaszcza te, w których ktoś ginie, w internecie. A tu z całą pewnością ktoś zginął. I to pewnie więcej niż jedna osoba.
Odpisz
13 czerwca 2013, 17:35
@Pikachu: Gif jak każdy inny dziwne że bulwersji nie było pod innymi gifami gdzie jakiś tir rozjeżdża samochód.
Odpisz
13 czerwca 2013, 17:44
@Mnich1: To daj link do gifa z tirem rozjeżdżającym samochód, który jest na głównej. Jakby pokazali gif z transplantologiem wyciągającym serce z klatki piersiowej pacjenta to też byłby "gif jak każdy inny"? Po za tym to strona rozrywkowa, a w tym gifie nie widzę nic rozrywkowego.
Odpisz
13 czerwca 2013, 22:37
@Pikachu: Link: . A tak poza tym to wolny kraj mogę się śmiać z czego chce :O
Odpisz
14 czerwca 2013, 11:35
@Mnich1: To znaczy, że jak ktoś będzie się śmiał z żołnierzy AK, którzy poświęcili życie, żeby ten kraj był wolny, to będzie w porządku? Weź idź się lecz. Podanie linku, polega na podaniu adresu strony, na której jest gif, a nie na napisaniu "Link: ."
Odpisz
14 czerwca 2013, 14:31
@Pikachu: O jakie to smutne.
Odpisz
12 czerwca 2013, 14:54
Combo! :D
Odpisz
12 czerwca 2013, 08:12
Ten nadjeżdżający w naszą stronę nie zasygnalizował, że zmienia pas ruchu :D
Odpisz
12 czerwca 2013, 06:38
oszukać przeznaczenie XD
Odpisz
8 czerwca 2013, 01:17
to jest okropne. nie przepadam za pokazywaniem wypadków w internecie - szczególnie tych, w których NA PEWNO ktoś zginął.
Odpisz