Oto mem matematyczny, nie zrozumiesz go bez stopnia magistra
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fajnie że odpowiedzieli
Jakby trochę nie fair
Brawo za czujność!
Można, tylko trzeba wstawać rano
Zdeklasowani znowu
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 stycznia 2024, 21:55
Też rozumiem (łono matki)
Odpisz
22 listopada 2018, 15:24
No i ch*j
nie mam magistra a rozumiem
Odpisz
22 listopada 2018, 22:45
@qwerty41: trza reklamacje złożyć
Odpisz
22 listopada 2018, 19:26
Tfw ktoś robi mema bo dzisiaj akurat uważał na matmie zamiast siedzieć na fejsie.
Odpisz
22 listopada 2018, 13:53
Ja to zrozimiałem (3 gimnazjum)
Odpisz
22 listopada 2018, 15:04
@panbrzozka: 8 podstawówki
Odpisz
22 listopada 2018, 17:07
@Jarzebina5: 7 podstawówki
Odpisz
24 stycznia 2020, 12:35
pierfszA klaza potstawuwki
Odpisz
22 listopada 2018, 10:15
8 klasa to debile nie rozumiem. Jest tu jakiś magister co to wytłumaczy?
Odpisz
Edytowano - 22 listopada 2018, 10:30
@Yasu_Tori: pierwiastek z dwóch przez dwa to [2^(1/2)]/2 czyli 2^(1/2)/2=[2^(1/2)×2^(1/2)]/[2×2^(1/2)]=[1/2^(1/2)] czyli pierwiastek z dwóch przez dwa to to samo co jeden przez pierwiastek z dwóch.
Odpisz
22 listopada 2018, 11:56
@mrauczur: w skrócie jak przemnożysz licznik i mianownik przez √2 to wychodzi √2/2 bo w mianowniku pierwiastek sie skróci
Odpisz
Edytowano - 22 listopada 2018, 15:10
@mrauczur: Nie mogłem skojarzyć o co dokładnie chodzi przez 10 minut, mimo że przerabiałem ten materiał i z podanym już rozwiązaniem. Chyba muszę zmienić dealera.
Odpisz
22 listopada 2018, 08:14
Ja tam rozumiem (2. liceum)
Odpisz
22 listopada 2018, 09:38
@bxwgmd: byłbym zachwycony jakbyś to wiedział mając 6 lat
Odpisz
22 listopada 2018, 12:21
@bxwgmd: patrzcie ku*wa geniusz
PS nie, bo ja to w 2 gim. miałem więc tego
Odpisz
19 listopada 2018, 17:00
Miałem to w 2 klasie gimnazjum tak tylko mówie
Odpisz
19 listopada 2018, 17:01
@wonstont: też bym chciał mieć 2 spidermanów w klasie
Odpisz
19 listopada 2018, 17:15
@Wormy: i tak się wolno życie toczy w hospicjum
Odpisz
19 listopada 2018, 21:49
@wonstont:
Odpisz
19 listopada 2018, 17:00
Idę składać papiery na magistra bo zrozumiałem go.
#geniusz #niesamowite #nierozumieironii
Odpisz
19 listopada 2018, 19:53
@Wormy: #elyta #itakniezrozumiesz #trainyourbrain #intelect
Odpisz