Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

23 listopada 2018, 21:26

A ja w piątki mam od 9 do 13

Avatar
Konto usunięte

23 listopada 2018, 21:42

jaka klasa?

Avatar
Konto usunięte

23 listopada 2018, 21:50

RODO

Avatar
Konto usunięte

23 listopada 2018, 21:52

pewnie jeszcze 5/6...

Avatar
Konto usunięte

23 listopada 2018, 23:25

nie pamiętam żebym kiedykolwiek miał 4 godz. lekcyjne ale to możliwe w 4 może 5 bo w 6 już raczej tak nie ma
ale teraz nie wiem bo ja chodziłem za czasów gdy były gimnazja i w podstawówce była tylko przyroda a nie geografia chemia itp.

Avatar ruchamzebryikojoty123

23 listopada 2018, 23:53

a ja w czwartki od 8 do 11 xD 8 klasa xD

Avatar Kociomaniak

24 listopada 2018, 01:00

Mam w środy od 8:45 do 12:20. 1 liceum

Avatar
Konto usunięte

24 listopada 2018, 07:18

@Kociomaniak: HOW TO LEARN THAT POWER??!?!!?!

Avatar Malveroyy

17 lutego 2019, 22:38

@Kociomaniak: Teach me ku*wa

Avatar Artrack

23 listopada 2018, 20:46

ech, znam to, mam jeden autobus do szkoły na 8, jeszcze lepsze jest to gdy przechodzisz do szkoły i dowiadujesz się że nie masz 2 pierwszych lekcji, idziesz do domu, a potem jednak te lekcje są

Avatar polandball1

22 listopada 2018, 10:12

Ja dziś miałem na 10:45 do 13:35

Avatar biskupdec

23 listopada 2018, 19:11

@polandball1: Ja miałem od 13 do 18 ;)

Avatar Maly_modelarz15

23 listopada 2018, 19:53

@biskupdec: ja dziś od 7:45 do 11stej

Avatar Galaktyczna

23 listopada 2018, 19:28

Ja w każdy piątek mam lekcje od prawie trzynastej i kończę przed siedemnastą.

Avatar Henzej

22 listopada 2018, 10:44

Ja w takich sytuacjach nie idę na tą ostatnią

Avatar Windows_10

22 listopada 2018, 10:10

ja tam przed chwilą miałam złotą żabę taki konkurs i straciłam 2 angielskie

Avatar Jarzebina5

23 listopada 2018, 19:05

@Windows_10: Angielski jest spoko

Avatar PimpekLord

23 listopada 2018, 19:49

@Jarzebina5: nie jest

Avatar Jarzebina5

Edytowano - 23 listopada 2018, 19:53

@PimpekLord: W wieku Windows_10 na pewno jest; poza wiekiem angielski jest użyteczny i łatwy do nauki

Avatar potato_is_a_meme

23 listopada 2018, 21:11

@PimpekLord:
with out English you wouldn't know how to read this comment

Avatar PimpekLord

23 listopada 2018, 21:36

@potato_is_a_meme: dla wszystkich co dali mi minusa chodzi mi o lekcje angielskiego w szkole

Avatar Jarzebina5

23 listopada 2018, 21:37

@PimpekLord: Ja mam spoko lekcje, uczę się czegoś (tak w szkole, poza nią też, ale w szkole głównie czasy).

Avatar Windows_10

24 listopada 2018, 08:21

@potato_is_a_meme: without razem

Avatar potato_is_a_meme

24 listopada 2018, 08:36

@Windows_10: i will kill my autoCarrot

Avatar dysgdvdhhd

22 listopada 2018, 09:37

Mam tak samo

Avatar Hantick360

22 listopada 2018, 09:37

@dysgdvdhhd: Łączmy się w bólu

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jeszcze jak

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Młodzi gniewni

Nigdy na to nie wpadną

Nie idź!

To się nie może nie udać

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka