Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Można, tylko trzeba wstawać rano
Ładne rzeczy
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Jakby trochę nie fair
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 listopada 2018, 15:52
2009
Odpisz
1 grudnia 2018, 21:02
@Rafik005: 1990*
Odpisz
1 grudnia 2018, 21:13
@InsaneFOX13: 1890
Odpisz
1 grudnia 2018, 22:04
@Rafik005: P.N.E koniec
Odpisz
1 grudnia 2018, 23:15
@InsaneFOX13: wielki wybuch
Odpisz
2 grudnia 2018, 00:15
@Rafik005: nieskończoność
Odpisz
2 grudnia 2018, 12:43
@InsaneFOX13: nicość
Odpisz
Edytowano - 19 sierpnia 2019, 00:55
poza czasem i przestrzenią.
Odkopman kontratakuje
Odpisz
19 sierpnia 2019, 09:39
@ProMoruxBax: nigdy nie szukaj moich starych komentarzy pls
Odpisz
19 sierpnia 2019, 14:07
@ProMoruxBax: mine neither
Odpisz
20 sierpnia 2019, 23:19
@InsaneFOX13: ok ale czasem pod starymi memami i nie młodymi daje w wątkach odkopman kontratakuje lub odkopman kontratakuje ponownie lub odkopman kontratakuje ponownie na telefonie komórkowym. Jak jesteś na losowych to jest możliwe że mnie znajdziesz.
Odpisz
3 grudnia 2018, 23:00
hmmm 1917 konwencja Genewska haha
Odpisz
2 grudnia 2018, 00:53
[*]
Odpisz
2 grudnia 2018, 00:18
Stare czasy
Odpisz
1 grudnia 2018, 23:33
je**ne reklamy chce wrocic do 2010 ma ktos deloriana?
Odpisz
24 listopada 2018, 14:04
i do tego ze złym szablonem
Odpisz
24 listopada 2018, 14:44
i do tego z 1 procent na telefonie
Odpisz
1 grudnia 2018, 19:29
@SebooPL: i do tego z literówką
Odpisz
1 grudnia 2018, 19:57
@Crln_7: i do tego na DWORZE
Odpisz
1 grudnia 2018, 19:20
Miałem w sklepie osiedlowy karty z memami z 2010 po 1,50
Odpisz
1 grudnia 2018, 18:06
Memy nie umierają. Mem może być śmieszny i kreatywny nawet po pięćdziesięciu latach. Jeśli uważasz, że mem jest słaby tylko dlatego, że jest stary, to jesteś debilem.
Odpisz
Edytowano - 24 listopada 2018, 15:13
halo... 2010?
Odpisz
24 listopada 2018, 15:16
@BetonowyMur: dzień dobry
Odpisz
24 listopada 2018, 15:16
@BetonowyMur: co sie stanie za parę lat?
Odpisz
24 listopada 2018, 18:25
@SebooPL: fortnite będzie najpopularniejszą grą, PiS wygra wybory, a ty dalej nie będziesz miał dziewczyny
Odpisz
24 listopada 2018, 18:43
@Cyprianek: co to fortnite ?
Odpisz
24 listopada 2018, 18:48
@SebooPL: w sumie lepiej żebyś nie wiedział :)
Odpisz
24 listopada 2018, 18:50
@Cyprianek: no ok
Odpisz
7 czerwca 2019, 21:58
@Cyprianek: ironic
Odpisz
24 listopada 2018, 14:20
To nie jest martwy mem. On jest praktycznie skamieliną.
Odpisz
24 listopada 2018, 14:15
Myślałem, że margines.
Odpisz
24 listopada 2018, 14:04
Odpisz
24 listopada 2018, 14:03
Me ded
Odpisz