Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Północne Węgry
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Frustrujące
Totalnie
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 grudnia 2018, 22:05
Kiedyś prawie zasnęłam słuchając metalu po cichu ale nagle wszystko stało się bardzo głośne i się wybudziłam z takiego dziwnego półsnu.
Także ten, nie polecam.
Odpisz
19 grudnia 2018, 08:11
@wiki9595: ja z kolei kiedyś zasnąłem w autobusie słuchając "insomia". insomnia, jak zapewne wiesz, oznacza bezsenność
przepraszam za odkop
Odpisz
26 listopada 2018, 21:11
slayer angel of death techno remix (6ix9ine on vocals) d-_-b
Odpisz
2 grudnia 2018, 00:00
rozumiem że można lubić techno
ALE REMIXOWAĆ SLAYERA NA TECHNO? XD
jaki to ma sens xd
Odpisz
18 grudnia 2018, 21:44
@staszko: nie zalapales sensu komentarza
Odpisz
18 grudnia 2018, 22:24
załapałem
nie załapałem za to po co takie coś w ogóle wymyślać
Odpisz
18 grudnia 2018, 22:40
@staszko: no to nie załapałeś ten komentarz to joke typu dziwne bo slayer z 6ix9ine na wokalu to wlasnie takie kuriozum ktore ma przyciagnac uwage i possibly zbulwersować (ALE ALKATRAZA?!?!?!?!)
Odpisz
19 grudnia 2018, 08:08
a, dobra bo ja nie ogarniam tych waszych raperów, nie mniej jednak wiem że takie remiksy są i po prostu napisałem co o tym myślę tam, gdzie to zobaczyłem
Odpisz
Edytowano - 26 listopada 2018, 20:40
Mnie słuchanie muzyki (nawet metalu) odpręża przez co czuję się jak człek swobodnie dryfujący w stanie nieważkości
Odpisz
26 listopada 2018, 20:43
@Polski_Ziemniok: symphony metal, i post metal UwU
Odpisz
26 listopada 2018, 20:43
@Miaoo: Każdy metal
Odpisz
26 listopada 2018, 20:44
@Polski_Ziemniok: Tylko nightcore, eurobeat i Hardbass <3
Odpisz
26 listopada 2018, 20:46
@cotthlette: A co z muzyką klasyczną ?
Odpisz
26 listopada 2018, 20:47
@cotthlette: https://youtu.be/hu3bfOl91RQ
Odpisz
26 listopada 2018, 20:48
@Polski_Ziemniok: co
Odpisz
26 listopada 2018, 20:49
@Miaoo: Te pierwsze
Odpisz
26 listopada 2018, 20:51
@Polski_Ziemniok: powtórzę
CO
Odpisz
26 listopada 2018, 20:51
@Miaoo: I like real music
Odpisz
26 listopada 2018, 20:52
@Polski_Ziemniok: COTOJEST
Odpisz
26 listopada 2018, 20:55
@cotthlette: O co wam chodzi
Odpisz
26 listopada 2018, 20:58
@Polski_Ziemniok: Te świnie i te basy, co to
Brzmi dramatycznie
Odpisz
26 listopada 2018, 21:01
@cotthlette: Nawiązanie do gry
Odpisz
1 grudnia 2018, 23:58
@Polski_Ziemniok: przez pewien czas jak nie mogłem spać, puszczałem sobie blood brothers i when the wild wind blows
taka metalowa kołysanka xd
Odpisz
1 grudnia 2018, 19:24
XD
Odpisz
1 grudnia 2018, 19:12
Odprężam się przy ulubionych zespołach. Głównie rock i metal, ale Taco też jest spoko. Raz prawie zasnąłem słuchając Taconafide, także polecam
Odpisz
1 grudnia 2018, 19:11
Tak się czujesz jak masz słuchawki 14.1
Odpisz
26 listopada 2018, 21:30
Czuć te dymy
Odpisz
26 listopada 2018, 21:04
Włącz sobie tryb Sali Koncertowej (Android)
Profit
Odpisz