memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
21 czerwca 2022, 20:12
Przynajmniej jest nadzieja.
Odpisz
4 grudnia 2018, 15:47
optymizm.
10 grudnia 2018, 21:35
@Ameron: realizm
10 grudnia 2018, 22:00
@PAtrycjaX: no właśnie mało realne jest że się zadławi
10 grudnia 2018, 22:11
@Ameron: jest bardzo realne
11 grudnia 2018, 16:53
@PAtrycjaX: nie.
11 grudnia 2018, 19:32
@Ameron: tak.
11 grudnia 2018, 21:10
@PAtrycjaX: tak że nie. wygrałem.
11 grudnia 2018, 21:19
@Ameron: nie że tak
12 grudnia 2018, 06:06
@PAtrycjaX: przemsań.
12 grudnia 2018, 13:40
@Ameron: ty przemstań
12 grudnia 2018, 13:42
@PAtrycjaX: nje.
12 grudnia 2018, 13:52
@Ameron: tag.
12 grudnia 2018, 17:30
@PAtrycjaX: Nje, przemsań w końcu.
7 lutego 2021, 20:23
@Ameron: no i przestał
7 lutego 2021, 21:36
tak, przestała
15 lutego 2021, 08:05
@Ameron: nie przestałam, to że znikam na miesiąc lub sześć nie znaczy że przestałam
15 lutego 2021, 08:16
@PAtrycjaX: a czemu znikasz? :O
15 lutego 2021, 08:18
@Ameron: życie zmusza
15 lutego 2021, 13:23
@PAtrycjaX: w jaki sposób? :<
15 lutego 2021, 22:06
@Ameron: tym że większość czasu zabiera szkoła i podtapianie się w wannie
15 lutego 2021, 22:09
@PAtrycjaX: a co w szkole?
15 lutego 2021, 22:12
@Ameron: załamka bo przez zdalne nie da umiem mieć dobrych ocen
4 grudnia 2018, 14:53
Polecam gofry z dżemem, masłem orzechowym, bitą śmietaną i ludzkim cierpieniem
4 grudnia 2018, 14:31
Smakuje troche gorzko, ale polecam.
2 grudnia 2018, 02:11
w sumie wszystko z tym jem
4 grudnia 2018, 12:48
Ja nawet tak oddycham
2 grudnia 2018, 10:04
mój brat je z nutella wtf
4 grudnia 2018, 12:44
mój z pomidorem
4 grudnia 2018, 12:26
Ostatnio robiłam croque flamenkuche z przepisu Pascala, ale zamiast koziego sera dałam cheddar. Niebo w gębie. Do tego sosik czosnkowy.
2 grudnia 2018, 03:39
Mój ulubiony dodatek do tostów
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież21 czerwca 2022, 20:12
Przynajmniej jest nadzieja.
Odpisz
4 grudnia 2018, 15:47
optymizm.
Odpisz
10 grudnia 2018, 21:35
@Ameron: realizm
Odpisz
10 grudnia 2018, 22:00
@PAtrycjaX: no właśnie mało realne jest że się zadławi
Odpisz
10 grudnia 2018, 22:11
@Ameron: jest bardzo realne
Odpisz
11 grudnia 2018, 16:53
@PAtrycjaX: nie.
Odpisz
11 grudnia 2018, 19:32
@Ameron: tak.
Odpisz
11 grudnia 2018, 21:10
@PAtrycjaX: tak że nie.
wygrałem.
Odpisz
11 grudnia 2018, 21:19
@Ameron: nie że tak
Odpisz
12 grudnia 2018, 06:06
@PAtrycjaX: przemsań.
Odpisz
12 grudnia 2018, 13:40
@Ameron: ty przemstań
Odpisz
12 grudnia 2018, 13:42
@PAtrycjaX: nje.
Odpisz
12 grudnia 2018, 13:52
@Ameron: tag.
Odpisz
12 grudnia 2018, 17:30
@PAtrycjaX: Nje, przemsań w końcu.
Odpisz
7 lutego 2021, 20:23
@Ameron: no i przestał
Odpisz
7 lutego 2021, 21:36
tak, przestała
Odpisz
15 lutego 2021, 08:05
@Ameron: nie przestałam, to że znikam na miesiąc lub sześć nie znaczy że przestałam
Odpisz
15 lutego 2021, 08:16
@PAtrycjaX: a czemu znikasz? :O
Odpisz
15 lutego 2021, 08:18
@Ameron: życie zmusza
Odpisz
15 lutego 2021, 13:23
@PAtrycjaX: w jaki sposób? :<
Odpisz
15 lutego 2021, 22:06
@Ameron: tym że większość czasu zabiera szkoła i podtapianie się w wannie
Odpisz
15 lutego 2021, 22:09
@PAtrycjaX: a co w szkole?
Odpisz
15 lutego 2021, 22:12
@Ameron: załamka bo przez zdalne nie da umiem mieć dobrych ocen
Odpisz
4 grudnia 2018, 14:53
Polecam gofry z dżemem, masłem orzechowym, bitą śmietaną i ludzkim cierpieniem
Odpisz
4 grudnia 2018, 14:31
Smakuje troche gorzko, ale polecam.
Odpisz
2 grudnia 2018, 02:11
w sumie wszystko z tym jem
Odpisz
4 grudnia 2018, 12:48
Ja nawet tak oddycham
Odpisz
2 grudnia 2018, 10:04
mój brat je z nutella wtf
Odpisz
4 grudnia 2018, 12:44
mój z pomidorem
Odpisz
4 grudnia 2018, 12:26
Ostatnio robiłam croque flamenkuche z przepisu Pascala, ale zamiast koziego sera dałam cheddar. Niebo w gębie. Do tego sosik czosnkowy.
Odpisz
2 grudnia 2018, 03:39
Mój ulubiony dodatek do tostów
Odpisz