Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fajnie że odpowiedzieli
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Dobrze czasem się oderwać
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Nie są aż takie pyszne
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 grudnia 2018, 13:52
hahaha mam wyje**ne na sprawdzian bo nie muszę się uczyć
Odpisz
2 grudnia 2018, 13:09
Hehehe cały następny tydzień zaje**ny tym od góry do dołu + olimpiada. Przez nią nie jadę na wycieczkę
Miałem się uczyć ale chyba mam to już w dupie..
Odpisz
2 grudnia 2018, 13:03
Tak trudno ruszyć dupe i się pouczyć?
Odpisz
2 grudnia 2018, 13:05
Jak się ma codziennie kartkówki i co dwa dni sprawdzian to tak
Odpisz
2 grudnia 2018, 13:06
@Jasnowidz: to która to niby klasa że aż tak męczą
Odpisz
2 grudnia 2018, 13:08
3 gimnazjum
Odpisz
Edytowano - 2 grudnia 2018, 13:11
@Jasnowidz: Gimnazjum to był raj
Nic nie musiałem robić. Do czasu egzaminu
Odpisz
Edytowano - 2 grudnia 2018, 13:11
@cotthlette: Zależy dla kogo
Odpisz
2 grudnia 2018, 13:13
@cotthlette: ja też tak mam, w 3 gimn prawie nic nie robimy, od czasu do czasu kartkówka albo sprawdzian
Odpisz
2 grudnia 2018, 13:42
@Jasnowidz: jestem w 8 podstawówki i mamy tam kilka kartkówk w tygodniu, 2 testy tygodniowo (bo limit jest, a panie planwoaly testy na 20 stycznia)
Odpisz
2 grudnia 2018, 15:00
ja mam limit 3 o mamy sprawdziany pisane miesiąc przed no tak mamy zapchane w 8 klasie
Odpisz