Ten to dopiero ma przewalone
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pozdrawiam świetliki
Młodzi gniewni
Trochę to nie fair wobec pozostałych
To by wystarczyło
Nigdy na to nie wpadną
To się nie może nie udać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 grudnia 2018, 20:00
mam to w dupie
Odpisz
9 grudnia 2018, 19:39
Jak można mieć przezwisko Domnel? XDddddd
Odpisz
9 grudnia 2018, 19:25
Musiał mieć baaardzo przesrane
Odpisz
9 grudnia 2018, 19:19
do mnie wszyscy mówią "debil"
it's fine
Odpisz
9 grudnia 2018, 19:19
Coś dupny ten artysta
Odpisz
9 grudnia 2018, 19:06
ale tak naprawdę czyta się to nie dupa a djupa... chyba... nie jestem pewien
Odpisz
4 grudnia 2018, 06:14
nie ma to jak być przezywanym szympans :/
Pozdro LO z Rzeszowa
Odpisz
3 grudnia 2018, 19:58
Haha dupańsko
Odpisz
3 grudnia 2018, 20:30
@polak922: co to w ogóle znaczy???
Odpisz
3 grudnia 2018, 20:39
@polak922:
Odpisz
3 grudnia 2018, 20:24
Pan jest dupa nie artysta
Odpisz
3 grudnia 2018, 20:03
do dupy ten rysownik
Odpisz
3 grudnia 2018, 19:58
niby Mem "haha dupa" A nie najgorszy
Odpisz
3 grudnia 2018, 19:56
No zajebiście do dupy
Odpisz