Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Niegrzeczny Oskarek
Młodzi gniewni
Były nóżki, nie ma nóżek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 kwietnia 2019, 23:36
0 razy 5 to ciągle 0 ku*wy
Odpisz
17 lutego 2014, 08:47
Hmm... skoro ja uważam, że jestem brzydki to jaki paskudny jestem w rzeczywistości? o_O
Odpisz
9 marca 2018, 14:48
@kotouakk: thats the point
Odpisz
20 sierpnia 2014, 10:13
Fakt: każdy uwierzy to co zobaczy w internecie
Odpisz
13 czerwca 2013, 16:29
A jeżeli ktoś uważa swoją urodę za ujemną?
Poza tym słyszałam o badaniach, z których wynikało dokładnie na odwrót...
Odpisz
Edytowano - 1 stycznia 2014, 10:49
@SockPuppet: U anorektyczek.
Wydaje im się że są brzydsze niż w rzeczywistości.
Chociaż... są wyjątki. Wydaje im się że takie same kości to wyglądają ładnie.
Odpisz
1 stycznia 2014, 12:03
@TyrannosaurusRex: To zależy od człowieka. A poza tym, takie naukowe fakty, to mogą sobie wsadzić w rzyć, jak niby wyliczyli to "5 razy piękniejszy"? Mierzą piękno w jakichś jednostkach?
Odpisz
11 czerwca 2013, 15:01
Nieprawda. W takim układzie nie istniałyby anorektyczki itp.
Odpisz
11 czerwca 2013, 15:14
u anorektyczek jest na odwrót
Odpisz
11 czerwca 2013, 15:43
właśnie o to mi chodzi -.-
Odpisz
1 stycznia 2014, 10:51
No, niekoniecznie. Niektórym wydaje się że są brzydsze niż w rzeczywistości (grubsze) i chcą jeszcze schudnąć.
A innym wydaje się że tak bardzo chude wyglądają ładniej niż w rzeczywistości.
Odpisz
13 czerwca 2013, 17:30
hmm... ja uważam, że jestem trollem - czyżbym był aż tak niewyględny?
Odpisz
13 czerwca 2013, 15:04
To muszę być naprawdę brzydki xD
Odpisz
11 czerwca 2013, 20:29
ja już bardziej być nie moge :) 0x5=0
Odpisz
12 czerwca 2013, 21:41
@bumbusiek: Co miało znaczyć to działanie na koniec?
Odpisz
12 czerwca 2013, 22:15
@kolkav5: To, że nie może być 5 razy piękniejszy bo jego wygląd w skali 0 a nie mnoży się przez zero.
Odpisz
12 czerwca 2013, 21:41
Nie prawda.
3/5
Odpisz
12 czerwca 2013, 20:22
Każdy jest piękny na swój sposób heh troche ludzi uważa, że jestem ładna troche nie ;)
Odpisz
12 czerwca 2013, 20:09
Fakt? Bo uwierzę. Link do źródła ma być i koniec.
Odpisz
11 czerwca 2013, 15:24
Jak można być bardziej piękniejszym?
Odpisz