Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Agent00Kurczak

12 czerwca 2013, 20:07

Ciekawe jak sięga do pedałów...

Avatar rakso132

12 czerwca 2013, 20:11

@Agent00Kurczak: Właśnie dlatego zginą. ;P

Avatar Agent00Kurczak

12 czerwca 2013, 20:12

@rakso132: jak nawet przyśpieszyć nie może O_o

Avatar rakso132

12 czerwca 2013, 21:40

@Agent00Kurczak: Nie takie rzeczy pewnie robił. Popatrz na jego minę, to zawodowiec.

Avatar Agent00Kurczak

12 czerwca 2013, 21:53

@rakso132: jak dla mnie dopiero zaczyna. Ma na koncie co najwyżej 27 przechodniów (P.S to chyba ONA, ma kolczyki)

Avatar rakso132

12 czerwca 2013, 22:20

@Agent00Kurczak: Gangster.

Avatar Agent00Kurczak

12 czerwca 2013, 22:42

@rakso132: w sukience w kwiatki?

Avatar
Aryman

12 czerwca 2013, 22:49

@Agent00Kurczak: hipster

Avatar chupacabra001

13 czerwca 2013, 02:25

@Agent00Kurczak: Kobieta za kierownicą, KRYĆ SIĘ.

Avatar slimak980

13 czerwca 2013, 16:30

@chupacabra001: Się wysiliłeś w tym komentarzu ( sprawdź lepiej w necie jaka płeć w większości powoduje wypadki czy mężczyźni czy też kobiety )

Avatar chupacabra001

13 czerwca 2013, 16:43

@slimak980: Zacznijmy od tego, że większość kierowców to mężczyźni.
I faktem jest, że kobiety mają gorszą wyobraźnię przestrzenną, czyli takie rzeczy jak parkowanie wychodzi im gorzej.
Pozdrawiam

Avatar slimak980

13 czerwca 2013, 16:47

@chupacabra001: Hmm ale mężczyźni często maja w dupie czy pili czy też nie i siadają za kierownice po alkoholu i o oto w ten sposób powodują wypadki częściej

Avatar chupacabra001

13 czerwca 2013, 16:49

@slimak980: Pijany kierowca to jeszcze pół biedy, są gorsze zbrodnie na drodze.

Avatar slimak980

13 czerwca 2013, 16:52

@chupacabra001: Masz na myśli prędkość tak to też przyczyna wypadków w większości nie licząc ( leków ) które wpływają na prowadzenie samochodów

Avatar slimak980

Edytowano - 13 czerwca 2013, 16:59

@chupacabra001: Przeczytaj komentarz mój

Avatar Agent00Kurczak

13 czerwca 2013, 21:36

@slimak980: a kobiety często mają w dupie znaki drogowe. Tak jak Chupa napisał: większość kierowców to mężczyźni. Kierownic (hłe hłe) jest mniej, ale gdyby nie ta różnica, to kobiety byłyby głównymi winowajcami.

Avatar chupacabra001

14 czerwca 2013, 21:51

@Agent00Kurczak: Masz u mnie browara.

Avatar sylwek1332

24 lutego 2016, 19:53

@Agent00Kurczak: ciebie :D

Avatar slimak980

Edytowano - 13 czerwca 2013, 16:58

Masz na myśli prędkości ? to też jest częstą przyczyną wypadków nie licząc ( narkotyków i leków które mają wpływ na prowadzenie samochodu )

Avatar chupacabra001

Edytowano - 13 czerwca 2013, 18:18

@slimak980: Nieee... Największa zbrodnia to przejazd na czerwonym świetle. Nic nie stwarza takiego zagrożenia i to właśnie to jest przyczyną największej ilości wypadków. Co prawda większość nawalonych ma światła w dupie.
Warto też wspomnieć, że kobiety częściej jeżdżą ostrożnie... Zbyt ostrożnie. Jazda 40 km/h na dwupasmówce to przegięcie pały i drogówka może mandat wje.ać za blokowanie ruchu.
Ciekawostka: Statystycznie najlepszymi kierowcami są Ci, którzy jeżdżą/jeździli motocyklem. A to dlatego, że zwykły kierowca musi myśleć tylko za siebie. A motocyklista musi myśleć za innych, bo jest w największym niebezpieczeństwie.

Avatar slimak980

13 czerwca 2013, 18:22

@chupacabra001: Dobra i tak będziesz bronić Facetów ***a solidarność męskich jaj

Avatar chupacabra001

13 czerwca 2013, 18:26

@slimak980: Och, czyżby zabrakło argumentów?
Jedyne co ja robię, to stwierdzam fakty na podstawie statystyk i własnych obserwacji.

Avatar slimak980

13 czerwca 2013, 18:28

@chupacabra001: Mówię tylko że facet zawsze będzie bronić faceta we wszystkim w każdej sprawie

Avatar chupacabra001

13 czerwca 2013, 18:29

@slimak980: No kak nie jak da. :-)
Wyglądałoby to dziwnie, gdyby było odwrotnie.:-)

Avatar slimak980

13 czerwca 2013, 18:35

@chupacabra001: Oto koniec głupiej dyskusji i słuchania że kobieta to nic a facet to ***isty święty jest na tym świecie

Avatar slimak980

13 czerwca 2013, 18:38

@chupacabra001: Bo nie dobrze mi się robi jak słucham takiej męskiej solidarności

Avatar chupacabra001

13 czerwca 2013, 18:40

@slimak980: ? A gdzie ja coś takiego napisałem?
Hm... Wymyślasz sobie własną teorię, a następnie jesteś przekonana, że jest tak, a nie inaczej. Nie chcę Cię martwić, ale to są pierwsze objawy schizofrenii.

Avatar rakso132

14 czerwca 2013, 10:41

@chupacabra001: Chyba ci się niezła feministka trafiła. ;P

Avatar chupacabra001

14 czerwca 2013, 15:21

@rakso132: Tak, wygląda na klasyczną feministkę. Żadne argumenty nie docierają...

Avatar korko005

12 czerwca 2013, 20:08

jak ja lubię ciepłe pocieszenia :)

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Należy się za piękne oczy

Zdeklasowani znowu

To się nie może nie udać

Niezniszczalne

To musiało być męczące

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka