Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Należy się za piękne oczy
Zdeklasowani znowu
To się nie może nie udać
Niezniszczalne
To musiało być męczące
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 czerwca 2013, 20:07
Ciekawe jak sięga do pedałów...
Odpisz
12 czerwca 2013, 20:11
@Agent00Kurczak: Właśnie dlatego zginą. ;P
Odpisz
12 czerwca 2013, 20:12
@rakso132: jak nawet przyśpieszyć nie może O_o
Odpisz
12 czerwca 2013, 21:40
@Agent00Kurczak: Nie takie rzeczy pewnie robił. Popatrz na jego minę, to zawodowiec.
Odpisz
12 czerwca 2013, 21:53
@rakso132: jak dla mnie dopiero zaczyna. Ma na koncie co najwyżej 27 przechodniów (P.S to chyba ONA, ma kolczyki)
Odpisz
12 czerwca 2013, 22:20
@Agent00Kurczak: Gangster.
Odpisz
12 czerwca 2013, 22:42
@rakso132: w sukience w kwiatki?
Odpisz
12 czerwca 2013, 22:49
@Agent00Kurczak: hipster
Odpisz
13 czerwca 2013, 02:25
@Agent00Kurczak: Kobieta za kierownicą, KRYĆ SIĘ.
Odpisz
13 czerwca 2013, 16:30
@chupacabra001: Się wysiliłeś w tym komentarzu ( sprawdź lepiej w necie jaka płeć w większości powoduje wypadki czy mężczyźni czy też kobiety )
Odpisz
13 czerwca 2013, 16:43
@slimak980: Zacznijmy od tego, że większość kierowców to mężczyźni.
I faktem jest, że kobiety mają gorszą wyobraźnię przestrzenną, czyli takie rzeczy jak parkowanie wychodzi im gorzej.
Pozdrawiam
Odpisz
13 czerwca 2013, 16:47
@chupacabra001: Hmm ale mężczyźni często maja w dupie czy pili czy też nie i siadają za kierownice po alkoholu i o oto w ten sposób powodują wypadki częściej
Odpisz
13 czerwca 2013, 16:49
@slimak980: Pijany kierowca to jeszcze pół biedy, są gorsze zbrodnie na drodze.
Odpisz
13 czerwca 2013, 16:52
@chupacabra001: Masz na myśli prędkość tak to też przyczyna wypadków w większości nie licząc ( leków ) które wpływają na prowadzenie samochodów
Odpisz
Edytowano - 13 czerwca 2013, 16:59
@chupacabra001: Przeczytaj komentarz mój
Odpisz
13 czerwca 2013, 21:36
@slimak980: a kobiety często mają w dupie znaki drogowe. Tak jak Chupa napisał: większość kierowców to mężczyźni. Kierownic (hłe hłe) jest mniej, ale gdyby nie ta różnica, to kobiety byłyby głównymi winowajcami.
Odpisz
14 czerwca 2013, 21:51
@Agent00Kurczak: Masz u mnie browara.
Odpisz
24 lutego 2016, 19:53
@Agent00Kurczak: ciebie :D
Odpisz
Edytowano - 13 czerwca 2013, 16:58
Masz na myśli prędkości ? to też jest częstą przyczyną wypadków nie licząc ( narkotyków i leków które mają wpływ na prowadzenie samochodu )
Odpisz
Edytowano - 13 czerwca 2013, 18:18
@slimak980: Nieee... Największa zbrodnia to przejazd na czerwonym świetle. Nic nie stwarza takiego zagrożenia i to właśnie to jest przyczyną największej ilości wypadków. Co prawda większość nawalonych ma światła w dupie.
Warto też wspomnieć, że kobiety częściej jeżdżą ostrożnie... Zbyt ostrożnie. Jazda 40 km/h na dwupasmówce to przegięcie pały i drogówka może mandat wje.ać za blokowanie ruchu.
Ciekawostka: Statystycznie najlepszymi kierowcami są Ci, którzy jeżdżą/jeździli motocyklem. A to dlatego, że zwykły kierowca musi myśleć tylko za siebie. A motocyklista musi myśleć za innych, bo jest w największym niebezpieczeństwie.
Odpisz
13 czerwca 2013, 18:22
@chupacabra001: Dobra i tak będziesz bronić Facetów ***a solidarność męskich jaj
Odpisz
13 czerwca 2013, 18:26
@slimak980: Och, czyżby zabrakło argumentów?
Jedyne co ja robię, to stwierdzam fakty na podstawie statystyk i własnych obserwacji.
Odpisz
13 czerwca 2013, 18:28
@chupacabra001: Mówię tylko że facet zawsze będzie bronić faceta we wszystkim w każdej sprawie
Odpisz
13 czerwca 2013, 18:29
@slimak980: No kak nie jak da. :-)
Wyglądałoby to dziwnie, gdyby było odwrotnie.:-)
Odpisz
13 czerwca 2013, 18:35
@chupacabra001: Oto koniec głupiej dyskusji i słuchania że kobieta to nic a facet to ***isty święty jest na tym świecie
Odpisz
13 czerwca 2013, 18:38
@chupacabra001: Bo nie dobrze mi się robi jak słucham takiej męskiej solidarności
Odpisz
13 czerwca 2013, 18:40
@slimak980: ? A gdzie ja coś takiego napisałem?
Hm... Wymyślasz sobie własną teorię, a następnie jesteś przekonana, że jest tak, a nie inaczej. Nie chcę Cię martwić, ale to są pierwsze objawy schizofrenii.
Odpisz
14 czerwca 2013, 10:41
@chupacabra001: Chyba ci się niezła feministka trafiła. ;P
Odpisz
14 czerwca 2013, 15:21
@rakso132: Tak, wygląda na klasyczną feministkę. Żadne argumenty nie docierają...
Odpisz
12 czerwca 2013, 20:08
jak ja lubię ciepłe pocieszenia :)
Odpisz