Przez przypadek, powiadasz?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nigdy na to nie wpadną
Frustrujące
Pozdrawiam świetliki
Północne Węgry
Lekko nie będzie
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 grudnia 2018, 18:20
Więc south park nie kłamał...
Odpisz
13 grudnia 2018, 16:26
gaz na niedźwiedzie
kolejna rzecz którą chcę dostać na świętq
Odpisz
7 grudnia 2018, 18:14
Detroit: Become Human
Odpisz
7 grudnia 2018, 18:17
@qaz123: Terminator 3: Bunt maszyn
Odpisz
7 grudnia 2018, 18:17
@VernonRoche: Ja Robot
Odpisz
7 grudnia 2018, 22:39
@qaz123: Wallie
Odpisz
13 grudnia 2018, 12:40
@etuggo: Roboty z 2002 roku.
Odpisz
13 grudnia 2018, 13:10
@DinoSummer: My life as a Teenage Robot
Odpisz
13 grudnia 2018, 13:26
@qaz123: To już czas, trzeba dać spokój AGD
Odpisz
13 grudnia 2018, 14:23
@Mary_King_Flo: AGD?
Odpisz
13 grudnia 2018, 14:24
@didujakaskemm: Ja chciałem to napisać, ale bałem się hejtu. A poza tym w polskiej wersji kreskówka nazywa się "Z życia nastoletniego robota"
Odpisz
13 grudnia 2018, 14:35
@DinoSummer: Shhh~
Odpisz
13 grudnia 2018, 13:33
Odpisz
7 grudnia 2018, 19:19
po h*j dawać robotowi wbudowany gaz na niedzwiedzie
Odpisz
7 grudnia 2018, 20:05
@lesio2you: Może przewoził i zgniótł puszkę
Odpisz
13 grudnia 2018, 12:24
@lesio2you: Żeby gazował niedźwiedzie?
Odpisz
13 grudnia 2018, 12:05
Detroid: become human
Odpisz
Edytowano - 8 grudnia 2018, 11:27
Po prostu przez przypadek maszyna przebiła puszkę (ok. 250g) ze sprejem na niedźwiedzie.
Nic poważnego się nie stało, a pracownicy trafili do szpitali głównie po to, by się upewnić że gaz im nie zaszkodził.
"Spryskanie" to więc przesada, a jeśli roboty by próbowały rewolucji z 250 gramami nawet nie jakoś bardzo niebezpiecznego gazu, to jesteśmy bezpieczni...
Odpisz
7 grudnia 2018, 18:44
Od tego się zaczyna
Odpisz
7 grudnia 2018, 18:17
Rewolucja się rozpoczęła.
Odpisz