Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Tamron

15 grudnia 2018, 15:16

Moja mina gdy jako jedyny dostałem z czegoś piątkę na polskim
Zwłaszcza że mam słabe oceny, a jest kilka osób piszących wszystko na 100%

Avatar jagodnik

10 grudnia 2018, 14:53

Jak widzę memy o takich patologicznych czwartoklasistach... To cieszę się, że chodzę do 5./s

Avatar Memiera

10 grudnia 2018, 09:10

A potem zdajesz sobie sprawę, że jesteś na studiach.

Avatar DAVJD

10 grudnia 2018, 01:41

2- to jest jak 1+?

Avatar Jarzebina5

Edytowano - 15 grudnia 2018, 12:05

@DAVJD: 1+ to średnia 1.25, a 2- to 1.75;
czyli
+ = 0.25;
- = -0.25

Avatar BardzoOryginalnaNazwa

15 grudnia 2018, 12:40

@DAVJD: Nie, bo jak dostaniesz 2- to jest większa szansa, że zdasz.
A 1+ psuję ci tylko sytuację z ocenami.

Avatar
Konto usunięte

15 grudnia 2018, 12:51

@Jarzebina5: nie, 1+ to 1.5, 2- to 1.75

Avatar BardzoOryginalnaNazwa

15 grudnia 2018, 13:03

Ale i tak 2- jest lepsze niż 1+

Avatar Jarzebina5

15 grudnia 2018, 14:57

No tak, faktycznie. Mój błąd

Avatar cotthlette

9 grudnia 2018, 23:47

Ja tak ostatnio zaliczyłem matematyke.
Ale z polskim zabrakło mi 0.5 pkt do tej magicznej bramyy aaaa

Avatar Anteq1231

Edytowano - 9 grudnia 2018, 23:22

w sumie podobnie było ze mną z genetyką (kartkówka polegająca na odczytywaniu informacji genetycznej) ale to przez klasę

Avatar
Konto usunięte

9 grudnia 2018, 22:46

... i przez ten jeden dodatkowy punkt nie możesz poprawić sprawdzianu

Avatar
Konto usunięte

9 grudnia 2018, 22:45

Dalej ch*jową ocena

Avatar hoxgg

Edytowano - 9 grudnia 2018, 22:44

nie hodze na pszyrke no mje to nei obhodzi

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Jakby trochę nie fair

Nigdy na to nie wpadną

Żartownisie

Nieuczciwa ocena

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka