Co za miła niespodzianka!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Jakby trochę nie fair
Nigdy na to nie wpadną
Żartownisie
Nieuczciwa ocena
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 grudnia 2018, 15:16
Moja mina gdy jako jedyny dostałem z czegoś piątkę na polskim
Zwłaszcza że mam słabe oceny, a jest kilka osób piszących wszystko na 100%
Odpisz
10 grudnia 2018, 14:53
Jak widzę memy o takich patologicznych czwartoklasistach... To cieszę się, że chodzę do 5./s
Odpisz
10 grudnia 2018, 09:10
A potem zdajesz sobie sprawę, że jesteś na studiach.
Odpisz
10 grudnia 2018, 01:41
2- to jest jak 1+?
Odpisz
Edytowano - 15 grudnia 2018, 12:05
@DAVJD: 1+ to średnia 1.25, a 2- to 1.75;
czyli
+ = 0.25;
- = -0.25
Odpisz
15 grudnia 2018, 12:40
@DAVJD: Nie, bo jak dostaniesz 2- to jest większa szansa, że zdasz.
A 1+ psuję ci tylko sytuację z ocenami.
Odpisz
15 grudnia 2018, 12:51
@Jarzebina5: nie, 1+ to 1.5, 2- to 1.75
Odpisz
15 grudnia 2018, 13:03
Ale i tak 2- jest lepsze niż 1+
Odpisz
15 grudnia 2018, 14:57
No tak, faktycznie. Mój błąd
Odpisz
9 grudnia 2018, 23:47
Ja tak ostatnio zaliczyłem matematyke.
Ale z polskim zabrakło mi 0.5 pkt do tej magicznej bramyy aaaa
Odpisz
Edytowano - 9 grudnia 2018, 23:22
w sumie podobnie było ze mną z genetyką (kartkówka polegająca na odczytywaniu informacji genetycznej) ale to przez klasę
Odpisz
9 grudnia 2018, 22:46
... i przez ten jeden dodatkowy punkt nie możesz poprawić sprawdzianu
Odpisz
9 grudnia 2018, 22:45
Dalej ch*jową ocena
Odpisz
Edytowano - 9 grudnia 2018, 22:44
nie hodze na pszyrke no mje to nei obhodzi
Odpisz