Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Charlie777

13 grudnia 2018, 09:57

#teamScania

Avatar DragonxAlfa

13 grudnia 2018, 07:55

Avatar hubi123456789

12 grudnia 2018, 21:31

a więc nie jestem jedyny...

Avatar Joanna789

12 grudnia 2018, 21:26

Ja tam wolę Volkswageny od Mercedesów.

Avatar damianos515

11 grudnia 2018, 07:52

Czy ja rozpoznaję ,poza modem na to auto, promodsy? Takich budynków w podstawce nie chyba było.

Avatar BuraG

11 grudnia 2018, 08:00

@damianos515: są takie budynki, nie pamiętam gdzie Ale są

Avatar CousinJoe

12 grudnia 2018, 21:11

@BuraG: Luxemburg i Sztokholm

Avatar Ginny1374

11 grudnia 2018, 07:51

a co to za fafik po prawej

Avatar Pikachu_fan_Subaru

11 grudnia 2018, 07:55

@Ginny1374: Chihuahua z DLC Cabin Accesories

Avatar Ginny1374

11 grudnia 2018, 07:59

Avatar piekasz

11 grudnia 2018, 08:30

@Ginny1374: "fafik" mnie rozje**ło xD

Avatar kloklo1

11 grudnia 2018, 07:45

Czy to Euro Truck Simulator 2? :V

Avatar XStuntManiac1

11 grudnia 2018, 07:49

@kloklo1: Dokładnie tak

Avatar Michu220

11 grudnia 2018, 07:53

@kloklo1: ewidentnie

Avatar Pikachu_fan_Subaru

11 grudnia 2018, 07:54

@kloklo1: Jeszcze jak

Avatar sliwak2001

11 grudnia 2018, 07:47

Złotym pociągiem i dlatego jestem taki nieuchwytny.

Avatar BuraG

11 grudnia 2018, 07:45

To jest ten merol z 2014 z normalną kabiną oraz silnikiem 650 km

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

No to posłuchane

Północne Węgry

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Młodzi gniewni

To by wystarczyło

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka