Podsumujmy rok najbardziej rakową zawartością, co złego może się stać?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niegrzeczny Oskarek
Szybki jak błyskawica
Ostry ten sędzia
Najbardziej realistyczny spośród modów
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Płać pan
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 grudnia 2018, 08:35
Dislikujcie, niech Youtube widzi, że nie chcemy maskowania jego problemów przez kolorowych bawiących się Youtuberów
Odpisz
14 lipca 2022, 13:47
@rozwalgo: *odkop*
Teraz nawet usuneli łapki w dół by zakryć problem
Odpisz
30 lipca 2019, 20:54
Wsumię
Odpisz
11 grudnia 2018, 23:47
Już prawie 9mln jeszcze trochę i przegonimy Justina jeśli będzie 9.8
Odpisz
11 grudnia 2018, 23:50
a będzie na pewno, bo średni przyrost dislike'ów to aktualnie ok. 0.9 milliona na dzień
Odpisz
12 grudnia 2018, 00:11
https://youtu.be/jqL1mPWFR0s
Odpisz
15 grudnia 2018, 11:38
jest już 12
Odpisz
28 grudnia 2018, 16:23
@Desuv: Mogłeś te uwagi szkolne przyciąć, aj
Odpisz
28 grudnia 2018, 18:07
@CiemnoStrasznieUMnieWDomu: aj
Odpisz
28 grudnia 2018, 20:51
@Desuv: ogółem czemu jest to tak dislikowane?
Odpisz
29 grudnia 2018, 00:23
@Lekki69: Obejrzałem to i już wiem czemu. Jestem teraz innym człowiekiem. Chyba pójdę do przychodni onkologicznej, no długo z tym nie pociągnę.
Odpisz
29 grudnia 2018, 12:51
@Lekki69: jak było jakieś 5-6mln dislików to już większośc ludzi lislikowała po to żeby przebić baby w n e g a t y w n y c h o c e n a c h
Odpisz
12 grudnia 2018, 15:59
Odpisz
12 grudnia 2018, 19:27
@Desuv: w koncu 9
Odpisz
12 grudnia 2018, 00:59
Ale hajs idzie z wyświetleń. Zoink, daliście się sprankować jak szefowie.
Odpisz
28 grudnia 2018, 16:15
tu nie chodzi o to, że chcemy pogrążyć Youtuba. Dobrze, że zarabia. Chcemy pokazać, że Rewind jest słabym pokazem udawanej tolerancji i jedności na YT. Zamiast poruszyć tematy ważne dla społeczności, porusza tematy zupełnie niezwiązane z samym YouTubem.
Odpisz
Edytowano - 12 grudnia 2018, 00:01
Jedno z najgorszych wideo na yt pochodzi od yt
Odpisz