Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar WolfieTheGamer

15 sierpnia 2018, 13:56

Slenderman ii Jef

Avatar kubus0402

17 czerwca 2013, 16:19

naprawde

Avatar Lacoste

16 czerwca 2013, 16:10

Największy nie jest największy człowiek w historii miał 274 cm wzrostu :D

Avatar kamixo

16 czerwca 2013, 12:19

Ten mały już nie żyje. Miał na imie Pijonhang czy jakoś tak.

Avatar Baca_online

15 czerwca 2013, 21:31

"ty mi do kolan nie dorastasz!"

ale ten mały umarł z dwa lata temu. szkoda go, bardzo był sympatyczny

Avatar kazio2468

15 czerwca 2013, 21:16

"Ty mógł byś mi robić loda na stojąco" tutaj też to nie pasuje :D

Avatar amekninja555

15 czerwca 2013, 20:43

Tego najwyższego pamiętam, jego imię czytało się chyba "Sułtan".

Avatar
Konto usunięte

12 czerwca 2013, 21:41

nawiekszy wygloda jak slenderman

Avatar
Konto usunięte

15 czerwca 2013, 20:03

widziałeś w ogóle kiedyś slendera?-.-

Avatar TheNelsonPL

15 czerwca 2013, 20:56

Ty widziałaś , w lesie chyba ..

Avatar
Konto usunięte

15 czerwca 2013, 20:59

@TheNelsonPL: po 1 widziałeś po 2 zazdrościsz?;D

Avatar TheNelsonPL

15 czerwca 2013, 21:00

Tak , czego ? Tego że porwał cię do innego wymiaru lub nabił na drzewo ? Taak , bardzo d:

Avatar
Konto usunięte

15 czerwca 2013, 21:02

@TheNelsonPL: ofiar slendera nigdy nie znalezionoO.o

Avatar TheNelsonPL

15 czerwca 2013, 21:03

Teoretycznie , potrzebujesz filmiku o slender manie ? :D

Avatar
Konto usunięte

15 czerwca 2013, 21:04

@TheNelsonPL: no ok historie memów już widziałem jak coś

Avatar TheNelsonPL

15 czerwca 2013, 21:08

Ahaah, ja o tym filmiku mówiłem ;)

Avatar
Konto usunięte

15 czerwca 2013, 21:08

@TheNelsonPL: za późno już widziałem

Avatar Gaturi

13 czerwca 2013, 09:32

tylko dlaczego najwyższy ma laske aa nie najniższy?

Avatar kozakfull

13 czerwca 2013, 16:46

@Gaturi: On jest taki wysoki bo jest chory.
Jego kręgosłup jest bardzo osłabiony i potrzebuje laski.

Avatar silient

15 czerwca 2013, 21:06

@kozakfull: Kiedyś z tego co się nie mylę leciał nawet o nim film na którymś z kanałów.

Avatar roma2000

15 czerwca 2013, 23:39

@silient: leciał pamiętam

Avatar Peter_PL

16 czerwca 2013, 08:28

@silient: w Galileo o nich mówili

Avatar
Konto usunięte

17 czerwca 2013, 09:21

@Gaturi: po wszystkie jego kosci i miesnie u nog nie wytrzymuje

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Beboch
Dodane przez: Beboch

Cel namierzony

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Dwa oblicza

Lekko nie będzie

To by wystarczyło

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka