memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
18 maja 2024, 00:22
Oj
Odpisz
11 marca 2019, 07:41
Jak?
5 lutego 2021, 07:25
@POLICJA_JEJA: ?
5 września 2021, 21:53
@rickimorty: skoro Ty archeolog To i ja Chodziło tu o to że to Grenlandia
15 czerwca 2013, 21:05
Ja mam Xbox 360 i stwierdzam, że najnowszy Xbox jest do bani. PS4 zmiażdżyło w tym roku Xboxa One.
16 czerwca 2013, 12:36
@silient: Zgadzam się w 100%: Xbox 360 jest spoko, ale Xbox ONE ssie.
27 maja 2015, 14:59
@silient: Sam jesteś do bani !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
14 listopada 2020, 22:02
@Zjebson: twój nick idealnie opisuje ciebie
5 września 2020, 08:53
To w Afryce, Grenlandii i korei północnej mają ps4? Pewnie nie legalnie imigrowane z zagranicy
19 lipca 2018, 21:37
eghm Korea Północna Eghm
1 lutego 2018, 22:11
a ja wciąż czekam na pc 2
16 listopada 2017, 14:42
haha! szach mat idioci z xboxa
12 sierpnia 2019, 00:06
@adriano0510:
20 sierpnia 2017, 03:14
Ja tam mam PS4 i jestem szczęśliwy ^^
5 lutego 2017, 18:06
pecetitaklepszy
26 kwietnia 2016, 20:36
w afryce środkowej i tak nikt nie kupi ps4
30 sierpnia 2015, 08:29
Wole xboxa 360 fajniej wyglada (nie mowie o konsoli ale o tym interfejsie i innych
27 maja 2015, 14:58
Chyba to zdjęcie jest podrobione.Gdzie w Afryce i Korei płn. mają konsole?
18 listopada 2014, 16:15
ps4 korea płn. afryka no i dominikana myślę że autor wcale nie przemyślał obrazka
16 czerwca 2013, 18:25
Nigdy nie bylem za PS,ale zobaczylem na necie filmiki i zwiastun gry "The Last of Us" i teraz spac nie moge po nocach zeby nie myslec o wyrwaniu na necie PS4ki i kupnie gry :D.
16 czerwca 2013, 18:21
ja wole xbox
26 stycznia 2015, 19:36
@filipeczekcool: Prawdziwy gracz lubi wszystko zapamiętaj to uczniu
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież18 maja 2024, 00:22
Oj
Odpisz
11 marca 2019, 07:41
Jak?
Odpisz
5 lutego 2021, 07:25
@POLICJA_JEJA: ?
Odpisz
5 września 2021, 21:53
@rickimorty: skoro Ty archeolog
To i ja
Chodziło tu o to że to Grenlandia
Odpisz
15 czerwca 2013, 21:05
Ja mam Xbox 360 i stwierdzam, że najnowszy Xbox jest do bani. PS4 zmiażdżyło w tym roku Xboxa One.
Odpisz
16 czerwca 2013, 12:36
@silient: Zgadzam się w 100%: Xbox 360 jest spoko, ale Xbox ONE ssie.
Odpisz
27 maja 2015, 14:59
@silient: Sam jesteś do bani !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpisz
14 listopada 2020, 22:02
@Zjebson: twój nick idealnie opisuje ciebie
Odpisz
5 września 2020, 08:53
To w Afryce, Grenlandii i korei północnej mają ps4? Pewnie nie legalnie imigrowane z zagranicy
Odpisz
19 lipca 2018, 21:37
eghm Korea Północna Eghm
Odpisz
1 lutego 2018, 22:11
a ja wciąż czekam na pc 2
Odpisz
16 listopada 2017, 14:42
haha! szach mat idioci z xboxa
Odpisz
12 sierpnia 2019, 00:06
@adriano0510:
Odpisz
20 sierpnia 2017, 03:14
Ja tam mam PS4 i jestem szczęśliwy ^^
Odpisz
5 lutego 2017, 18:06
pecetitaklepszy
Odpisz
26 kwietnia 2016, 20:36
w afryce środkowej i tak nikt nie kupi ps4
Odpisz
30 sierpnia 2015, 08:29
Wole xboxa 360 fajniej wyglada (nie mowie o konsoli ale o tym interfejsie i innych
Odpisz
27 maja 2015, 14:58
Chyba to zdjęcie jest podrobione.Gdzie w Afryce i Korei płn. mają konsole?
Odpisz
18 listopada 2014, 16:15
ps4 korea płn. afryka no i dominikana myślę że autor wcale nie przemyślał obrazka
Odpisz
16 czerwca 2013, 18:25
Nigdy nie bylem za PS,ale zobaczylem na necie filmiki i zwiastun gry "The Last of Us" i teraz spac nie moge po nocach zeby nie myslec o wyrwaniu na necie PS4ki i kupnie gry :D.
Odpisz
16 czerwca 2013, 18:21
ja wole xbox
Odpisz
26 stycznia 2015, 19:36
@filipeczekcool: Prawdziwy gracz lubi wszystko zapamiętaj to uczniu
Odpisz