Cel został już osiągnięty
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Nie zadzieraj z bobrami
Ostry ten sędzia
Phi!
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 grudnia 2018, 20:14
Przestańcie dislikeować goku obecnie ma on rekord na jeja, ciężko będzie pobić ten wynik.
Odpisz
20 grudnia 2018, 22:40
@mateus99: ku*wa za krótkie
Odpisz
20 grudnia 2018, 18:09
nadal nie rozumiem czemu to ma tyle łapek w dół
Odpisz
20 grudnia 2018, 18:10
@michaolekYT: tylko ślepy i głuchy by nie wiedział
Odpisz
20 grudnia 2018, 18:29
@michaolekYT: bo fortnite
Odpisz
20 grudnia 2018, 18:37
@michaolekYT:
Ja też tego nie rozumiem.
Nie był jakiś super ale nie widziałem tam powodu by dać łapkę w dół.
Ale z tego co widzę ludzie narzekają że tam jest Fortnite ale w mojej opinii trochę przesadzają
Odpisz
20 grudnia 2018, 19:51
@michaolekYT: K-Pop
Fortnite
brak Pewdsa
brak Grandayya
brak VoiceoverPete'a
nieznane osoby
martwe memy
Odpisz
Edytowano - 13 grudnia 2018, 19:15
Gdyby ktos nie rozumial:
Przestancie dislikowac rewind 2018, aktualnie jest to najbardziej zdislikowany film na YouTube i nie chcemy by bylo to za ciezkie do pobicia dla rewind 2019.
Odpisz
Edytowano - 13 grudnia 2018, 19:28
@Tails_exe: Jak można tego nie zrozumieć?To angielski na poziomie podstawówki 1-6
Odpisz
13 grudnia 2018, 19:39
@DRparadox: w sumie to nie wiem czemu to przetlumaczylem rownie dobrze ktos moglby to zrobic w google tranlator :)
Odpisz
13 grudnia 2018, 19:51
@Tails_exe: widze ze pod moim komentarzem zbieraja sie disliki hmm....
Odpisz
14 grudnia 2018, 00:30
@Tails_exe: w sumie to dobrze zrobiłeś, może tylko parę osób nie rozumie, ale komu to przeszkadza że jest taki komentarz?
Choć muszę przyznać, że w obecnych czasach nieznajomość angielskiego jest dużym problemem, bo mocno ogranicza naszą komunikację, zwłaszcza w internecie
Odpisz
20 grudnia 2018, 18:11
@Tails_exe: To nie są disliki, młody padawanie.
Odpisz
20 grudnia 2018, 19:38
@baarts: disliki czy dislajki co za roznica? Spolszczamy wiele slowek bo jest lepiej komus powiedziec w tej formie. Takie slowka mozna zapisywac w rozny sposob.
Odpisz
20 grudnia 2018, 19:52
@Tails_exe: to są strzałki w dół...
Odpisz
20 grudnia 2018, 19:53
@Tymek590: sztrzalki w dol masz na jeja a dislajki masz na youtubie
Odpisz
Edytowano - 20 grudnia 2018, 19:55
@Tails_exe: no...
o to mi chodzi...
Odpisz
13 grudnia 2018, 19:24
Oj tam zrobi się multikonta za wczasu i pobijemy kolejny rekord
Odpisz
13 grudnia 2018, 19:16
Za rok będzie można po prostu oddislikować rewind z 2018
Odpisz