Najgorszy rok w świecie muzyki
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...
Hobby dla faceta
Dwa oblicza
Typowy NPC
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
No to skrzynia biegów do wymiany
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 maja 2019, 00:19
Tak samo jak 1991. Zmarł wtedy najlepszy muzyk Freddie Mercury
Odpisz
18 maja 2015, 18:23
Tak samo jak 1977.Zmarł Elvis Presley i urodził się Kanye West.
Odpisz
17 kwietnia 2015, 16:13
Przypadek? Nie sądzę.
Odpisz
29 sierpnia 2014, 14:40
Aj tam, najgorszym. A "Dookie" to co? :D
Odpisz
15 czerwca 2013, 17:44
Jak dla mnie wszystko się skończyło po latach 90 tych ehh :(
Odpisz
6 kwietnia 2014, 17:33
@grzegorz84a: racja ;< wpisz sob ie na youtube : Papa Dance i tam jest coś z wakacji ;D
Odpisz
16 czerwca 2013, 18:42
To jak zamiana sztabki zlota na kupe gówna :P...
Odpisz
16 czerwca 2013, 18:13
szczerość...
Odpisz
15 czerwca 2013, 21:29
to prawda
ze byl to najgorszy rok w swiecie muzyki ale czy musial byc to ten ten ten ... Bieber
Odpisz
15 czerwca 2013, 19:26
Polemizowałbym: w tym roku powstało parę zespołów, dużo ważnych albumów, H-Blocksi wydali Time To Move, i, co nie jest związane z muzyką, Pulp Fiction! (w którym Kombajn nie wystąpił, chociaż mógł)
Hejćcie sobie.
Odpisz
15 czerwca 2013, 16:52
Wszystkie te gwiazdy musiały najpierw sprzedać się Szatanowi zanim trafili na szczyt list przebojów.
Odpisz
15 czerwca 2013, 16:50
Nirvana ma tych samych fanów co Bieber. Znaczy są prawdziwi fani Nirvany, ale wiele osób słucha biebera i "smels like teen spirit" bo żadnej innej piosenki nie zna...
Odpisz
15 czerwca 2013, 16:28
zmarł jeszcze Rysiek Riedel!
za to urodziłem się ja. i też chcę być muzykiem... sprawdzajcie link na moim profilu :P
Odpisz
15 czerwca 2013, 14:17
i zmarł też Rysiek Riedel [*]
Odpisz
15 czerwca 2013, 14:22
niom
Odpisz
15 czerwca 2013, 15:25
Już chciałem to napisać... Ahhh tęsknimy Rysiu tęsknimy :(
Odpisz
15 czerwca 2013, 16:06
;(( [*]
Odpisz
15 czerwca 2013, 15:23
i zginął Ayrton Senna :(
Odpisz
15 czerwca 2013, 14:10
Bieber to zło.
Odpisz
15 czerwca 2013, 14:14
@lipa2106: Ja się zastanawiam tylko co nastolatki widzą w tym Biberze
Odpisz
15 czerwca 2013, 14:16
@slimak980: biebera nie można nazwać facetem, on jest obojniakiem
Odpisz
15 czerwca 2013, 14:16
@slimak980: Prawdopodobnie nigdy nie poznamy prawdy. Może i dobrze.
Odpisz
15 czerwca 2013, 14:21
@Maks2603: Każdy ma swój gust i styl nic na to się nie poradzi
Odpisz
15 czerwca 2013, 14:24
@lipa2106: Fakt
Odpisz