Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Przerwa na herbatkę
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Lekko nie będzie
Pozdrawiam świetliki
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 grudnia 2018, 22:14
Kiedy masz dobre oceny i nie rozumiesz wielu memów robionych przez ludzi ze słabymi ocenami
Odpisz
16 grudnia 2018, 22:16
@kazdan480: Kto powiedział, że mam słabe oceny?
Odpisz
Edytowano - 16 grudnia 2018, 22:19
@Plastikowy_Krokodyl: Tylko się domyślam,ponieważ memy często są inspirowane prawdziwym życiem
Odpisz
16 grudnia 2018, 22:22
@kazdan480: W sumie racja
Odpisz
16 grudnia 2018, 22:24
@Plastikowy_Krokodyl: Czyli masz słabe oceny, czy racją jest to co sam powiedziałem?
Odpisz
16 grudnia 2018, 22:25
@kazdan480: To, co sam powiedziałeś
Odpisz
16 grudnia 2018, 22:28
@Plastikowy_Krokodyl: Czyli nie masz słabych ocen?
Odpisz
Edytowano - 16 grudnia 2018, 22:53
@kazdan480: Nie wku*wiaj mnie
Odpisz
26 grudnia 2018, 22:22
@kazdan480: Trudno mieć 13 lat i nie mieć dobrych ocen.
Odpisz
26 grudnia 2018, 22:31
@Agario: powiedz to mojemu dawnemu ja
Odpisz
26 grudnia 2018, 22:48
@Agario: W wieku 13 lat trzeba się dużo uczyć aby mieć czerwony pasek, a aby zdać wystarczy chodzić na lekcję i nie być debilem
Odpisz
26 grudnia 2018, 23:20
@kazdan480: 13 lat to sielanka
Odpisz
26 grudnia 2018, 23:37
@kazdan480: ja do 6 klasy podstawówki miałem same 2 dopiero w gimbazie miałem 4 i 5 dlaczego? Nie wiem sam...
Odpisz
26 grudnia 2018, 23:41
@Plastikowy_Krokodyl: Teraz 13 lat to poziom 1 gimnazjum,lub większy,więc pomimo to trzeba się uczyć
Odpisz
27 grudnia 2018, 01:34
@kazdan480: Wcale nie trzeba się dużo uczyć na czerwony pasek, wystarczy tylko słuchać nauczycieli na lekcjach i odrabiać prace domowe
Odpisz
Edytowano - 27 grudnia 2018, 11:02
@GripexHot: Ja się teraz uczę najwięcej w moim życiu,ale nie wiem jak będzie później więc ci wierzę (pomimo to trzeba się coś uczyć)
Odpisz
28 grudnia 2018, 00:32
@kazdan480: Ale chodziło mi o naukę w wieku podstawówkowym i gimnazjalnym
Odpisz
28 grudnia 2018, 14:13
@GripexHot: Dobrą,wierzę ci
Odpisz
Edytowano - 27 grudnia 2018, 03:44
Denerwują mnie już memy w których ludzie narzekają na swoje oceny w szkołe, może lepiej zabrać się do nauki zamiast robić memy które nie każdy chce widzieć?
Odpisz
27 grudnia 2018, 04:00
@PrawdziwyHulk: Jedyne co interesujące w tych memach, to to jak wybitną jednostką trzeba być żeby taką średnią mieć.
Odpisz
27 grudnia 2018, 10:39
@PrawdziwyHulk: też mnie to denerwuje
Odpisz
16 grudnia 2018, 23:00
W mojej szkole ocena dopuszczająca jest od 2.00 ale dostateczna od 2.75, taka sytuacja
Odpisz
27 grudnia 2018, 10:29
Bo na dwóje podciągać to aż żal.
Odpisz
Edytowano - 27 grudnia 2018, 01:50
Ja sobie przeliczyłem oceny i jak poprawię parę przedmiotów to będę mieć około 4.41
NBC
Odpisz
27 grudnia 2018, 00:36
Ja mam 4.74
Odpisz
16 grudnia 2018, 22:18
u mnie to trzeba średnią 1.83 by zdać
Odpisz
16 grudnia 2018, 23:00
u mnie 1.61
Odpisz
26 grudnia 2018, 21:04
@vince_: u mnie nie można mieć żadnej jedynki (podbaza)
Odpisz
27 grudnia 2018, 00:05
@mrauczur: 8 klasa pozdbazy here, dzień dobry
Odpisz
26 grudnia 2018, 23:13
A 2 nie ma się od 1.5?
Odpisz
Edytowano - 27 grudnia 2018, 02:00
@toster77: zależy gdzie u mnie jest od 1.6 a kiedyś było od 1.5 a z mema wynika że jest od 1.7
Odpisz
16 grudnia 2018, 22:13
A nauczycielka aby cię udupic wstawia tą ocenę na następny semestr
Odpisz