Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar ParametrowyBurak

11 października 2021, 18:20

Avatar Legnicki

16 września 2021, 06:22

Avatar Dolores_Umbridge

24 grudnia 2018, 22:50

B)

Avatar CzeresniakPl

2 stycznia 2019, 21:24

Avatar Dolores_Umbridge

2 stycznia 2019, 22:39

Avatar CzeresniakPl

2 stycznia 2019, 23:01

Avatar
Konto usunięte

28 grudnia 2018, 10:20

b)

Avatar
Konto usunięte

28 grudnia 2018, 10:18

zwolnić? nie!
zabić!!! tak!

Avatar Avamq

24 grudnia 2018, 16:25

Na szczęście nie będzie mnie to boleć w oczy do końca życia :)

Avatar BOSS111

24 grudnia 2018, 16:35

@Avamq: Masz pixela?

Avatar Avamq

24 grudnia 2018, 17:07

@BOSS111: Niestety nie, mam Xiaomi Redmi 4a z zainstalowanym najnowszym pixel experience

Avatar BOSS111

24 grudnia 2018, 17:19

@Avamq: aha ale to i tak fajnie że używasz google kalkulatora +10 do czysto androidowości xdd

Avatar Avamq

24 grudnia 2018, 21:27

@BOSS111: W sumie Pixel exprience to taki port czystego androida na niektóre tel z nakładkami, czyli kolejne +10 do czystego androida dla mnie xd

Avatar Artur123456

Edytowano - 24 grudnia 2018, 18:17

C jest większe od <=x=|
to jest fakt

Avatar
Konto usunięte

24 grudnia 2018, 17:00

*zawał*

Avatar BOSS111

24 grudnia 2018, 16:34

Co za *młodzieżowesłoworoku*

Avatar Morcin95

24 grudnia 2018, 15:46

Avatar Morcin95

24 grudnia 2018, 15:47

Avatar GldFx

24 grudnia 2018, 15:22

sprawdziłem, to nie fejk

Avatar ChoryPoyeb

24 grudnia 2018, 14:26

Avatar Pindorek

24 grudnia 2018, 13:20

o co chodzi pomocy

Avatar awazan

24 grudnia 2018, 13:20

@Pindorek: bo krzywo jest

Avatar Polish_Soldier

24 grudnia 2018, 13:21

@awazan: I to boli w oczy.

Avatar sauronxpl

24 grudnia 2018, 12:03

KURRWWWWWWWW

Avatar Desuv

24 grudnia 2018, 12:00

Jak fajnie że nie jestem perfecjonistą

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Były nóżki, nie ma nóżek

Młodzi gniewni

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Totalnie

Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka