Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Mało znany szczegół
Angielskie śmieszki
To będzie bolało
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Dobrze czasem się oderwać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 listopada 2019, 17:03
Szaman
Odpisz
26 grudnia 2018, 19:28
ja 46 do dzisiaj
Odpisz
26 grudnia 2018, 16:36
żadnego. i co? nie lubię kapusty, grzybów i barszczu ;>
Odpisz
25 grudnia 2018, 22:23
Mama dała za dużo pieprzu w tym roku I niedobre))) - :
Odpisz
25 grudnia 2018, 23:18
@laurenty_: Oboże, naprawdę współczuję :(((
Odpisz
25 grudnia 2018, 20:32
Ja żadnego w święta nie zjadłem.
Odpisz
Edytowano - 23 grudnia 2018, 19:17
Na górze pierogi
Na dole pierogi
nie mam pomysłu na rymu
ale pierogi
Odpisz
23 grudnia 2018, 19:18
@Boberek00: Pierogi are love
Pierogie ale life
Odpisz
23 grudnia 2018, 19:20
@Boberek00: Nie mam pomysłu do rymu ale kocham pierogi*
kiedy ktoś mnie woła na pierogi to lepiej zejdź mi z drogi
Odpisz
25 grudnia 2018, 18:51
@zurek1: *is.
Odpisz
25 grudnia 2018, 18:55
@KayonPL: are* liczba mnoga
Odpisz
25 grudnia 2018, 19:01
@Jarzebina5: It are? Nie wiedziałem, że tak może być. Teraz już wiem, dzięki.
Odpisz
25 grudnia 2018, 19:15
@KayonPL: It by było, gdybym napisał pieróg :v
Odpisz
25 grudnia 2018, 19:17
@zurek1: Sorry, przeczytałem Pieróg.
Odpisz
25 grudnia 2018, 19:58
@KayonPL: Nie ma za co ;>
Odpisz
25 grudnia 2018, 19:53
Kiedy podczas wigilii spróbowałem kapusty prawie się zrzygałem
Odpisz
25 grudnia 2018, 18:56
Akurat jem pierogi :)
Odpisz
25 grudnia 2018, 18:28
Ja lubię tylko pierogi z mięsem
Odpisz
25 grudnia 2018, 18:31
@przemono:
Ja wolę z kapustą i z grzybami
Odpisz
25 grudnia 2018, 18:55
@przemono: mięso +1
Odpisz
25 grudnia 2018, 18:24
Ja biorę pieroga, a tu taki ch*j - pieróg z kapustą. Każdego roku były z serem, tylko w tym roku coś się odwidziało mamie i postanowiła kupić z kapustą
Odpisz
25 grudnia 2018, 18:31
Z serem najgorsze.
Odpisz
25 grudnia 2018, 18:51
@RobsonPlay: No w sumie z tych smaków: z mięsem, z kapustą i grzybami, ruskie i z serem to z serem najgorsze. Lubie ruskie i pozostałe.
Odpisz
23 grudnia 2018, 19:20
W moim przypadku predzej uszka
Odpisz