Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Ja_to_normal_serio

20 grudnia 2022, 20:59

U mnie cała prawa (od strony obrazka) strona to wielkie rel, a lewa jest mi obca

Avatar Gaiaphage

24 grudnia 2018, 13:22

Najgorzej jest życzyć komuś dziecka i partnera. Może ta osoba nie chce mieć dzieci, lub nie może mieć. Tak samo z partnerem, może jest dobrze jak jest singlem

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (32)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (32)
Avatar Gaiaphage

25 grudnia 2018, 21:46

@Buras: No to mówisz o moich genach, a nie o mojej świadomości, moim ciele czy ego. Jednak z tymi genami też muszę cię zmartwić, ponieważ mam rodzeństwo i rodzinę. I mamy podobny genotyp, więc moje geny chcąc nie chcąc przejdą dalej.

Avatar Buras

25 grudnia 2018, 21:47

@Gaiaphage: no to może tak

Avatar Amellinium

24 grudnia 2018, 23:21

Życiowy sukces: powiedzieć każdemu z rodziny „Nawzajem" zamiast mówić życzenia

Avatar hisoka44

24 grudnia 2018, 14:36

N A W Z A J E M

Avatar
Krzakoslaw

Edytowano - 23 grudnia 2018, 21:28

Mam przygotowywane żeby nie musieć wychodzić z pokoju. Była tam podpisana jeszcze moja mama i siostra, ale one się nie boją ludzi.

Avatar Adamix04

23 grudnia 2018, 21:36

Dlaczego nie chcesz wyjść z pokoju nawet w wigilie

Avatar
Krzakoslaw

Edytowano - 23 grudnia 2018, 21:40

@Adamix04: Na chwilę to tak, ale żeby cokolwiek powiedzieć to czekam aż wyjdzie tak min. 10 osób. Jakoś mi tak niekomfortowo, gdy tyle osób mówi do mnie albo o mnie, nawet po kolei.

Avatar ruzwelt1

Edytowano - 24 grudnia 2018, 13:31

to dużą rodzine masz

Avatar ForcuXmaster

24 grudnia 2018, 13:27

Dużo żarła, dobrej muzy. Lasek boskich jak arbuzy. Zgrzewy piwa i ogórka, A na sylwka petard półka.

Avatar
Konto usunięte

23 grudnia 2018, 21:23

nawzajem

Avatar mcs1555

Edytowano - 24 grudnia 2018, 13:19

jedyna forma ratunku gdy zabraknie dla ciebie opłatka.(tak, zdarza się)

Avatar Demon_poczekalni

24 grudnia 2018, 13:16

Bo zdrówko jest najważniejsze

Avatar qaz123

23 grudnia 2018, 22:01

-nawzajem
-nawzajem

robiłem tak z kolegami na wigilię klasową

Avatar ewelkapl

23 grudnia 2018, 22:43

@qaz123: Nie pamiętam czy na pewno to zrobiłam, ale chyba rok temu na Wigili klasowej podeszłam do jednej dziewczyny (nie przyjaciółki, może gadałam z nią jakieś 2 razy) i po prostu powiedziałam "nawzajem".

Avatar Wuwuwu

23 grudnia 2018, 23:10

@qaz123: oo ja też

Avatar PanFoka

24 grudnia 2018, 12:36

@qaz123: Ja na wigilii klasowej nie chciałem się wpychać w tłum (3/4 klasy) więc ułamałem kawałek opłatka, rzucam mówię szczęścia rzucam drugi mówię zdrowia i tak 4 razy

Avatar etuggo

24 grudnia 2018, 12:55

@qaz123: robię tak zawsze z bratem

Avatar Jasnowidz

23 grudnia 2018, 21:45

Wzajemnie

Avatar lolzmania

24 grudnia 2018, 12:36

Avatar TenLucznik

23 grudnia 2018, 23:28

Czyżby autorem mema był admin?

Avatar Miaoo

Edytowano - 23 grudnia 2018, 21:33

W ostatnią wigilię moje Babce złożyły sobie zajebiste życzenia

Babcia1: I żebyś jeszcze dłuuuugo pożyła
Babcia2: żebyś żyła na tyle by zatańczyć na moim pogrzebie

(szkoda że "babcia2" umarła w listopadzie ,_,)

Avatar mikigra8888

23 grudnia 2018, 22:05

@Miaoo: i co? Zatańczyła?

Avatar Miaoo

23 grudnia 2018, 22:21

@mikigra8888: tak, Walca z dziadkiem

Avatar Antyteista

Edytowano - 23 grudnia 2018, 21:40

Z mojej strony to zawsze komuś życzę utraty wiary w Boga (jeśli wierzy), to się nazywa cynizm.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (51)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (51)
Avatar andrui

26 grudnia 2018, 22:19

@vince_: Przepraszam, złą osobę oznaczyłem.

Avatar vince_

27 grudnia 2018, 00:04

@andrui: spoko

Avatar creeper_girl

23 grudnia 2018, 21:21

Na wigilli klasowej z częścią osób ustaliliśmy, że nawet nie warto zaczynać składać życzeń, tylko od razu "nawzajem".nawet jak to ty zaczynasz.

Avatar Polski_Ziemniok

23 grudnia 2018, 21:36

Avatar allduckslikewater

23 grudnia 2018, 21:40

Avatar Henzej

23 grudnia 2018, 21:21

"Zdrowia, zdrowia i jeszcze raz zdrowia bo zdrowie najważniejsze. Nie ma zdrowia nie ma nic", tak wyglądają życzenia dosłownie każdej osoby w mojej rodzinie

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jakby trochę nie fair

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

A, okej

Były nóżki, nie ma nóżek

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka