Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar stepson

31 grudnia 2018, 20:41

Na szczęście ja już nie mam żadnych nadziei. Faktycznie pierwsza połowa 2018 całkiem dobrze się układała. Ale popełniłem poważny błąd który zniszczył mi następne kilka lat.

Avatar loginloginlogin

1 stycznia 2019, 17:48

@stepson: Jaki

Avatar AlPoziomka

3 kwietnia 2021, 00:10

@stepson: Minęły 2 lata a nadal nie wiemy jaki

Avatar
Trucizna

12 stycznia 2021, 22:46

hmm

Avatar Polski_Ziemniok

26 grudnia 2018, 22:25

Tak jeżeli chodzi o mnie to mam przeczucie że 2019 w końcu może być dobrym rokiem

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (13)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (13)
Avatar Tymek590

2 grudnia 2020, 10:10

@Rafixior: 2019 był wporzo

Avatar DinoSummer

2 grudnia 2020, 13:33

@Rafixior: Ach. Dobrze się to zestarzało.

Avatar polski_skoczek

12 kwietnia 2020, 00:47

2020:

Avatar rysiu311

1 maja 2020, 09:45

@polski_skoczek: dokładnie

Avatar Poropek

10 listopada 2020, 19:02

@rysiu311: 2021: welcome to hell!

Avatar
Konto usunięte

31 grudnia 2018, 20:18

hmmm...
kto bym mógł jeszcze umrzeć?

Avatar cotthlette

26 grudnia 2018, 22:43

Jak dla mnie to 2018 był najlepszym rokiem w życiu

Avatar Jasnowidz

26 grudnia 2018, 22:55

@cotthlette: Stan Lee umarł

Avatar Boberek00

Edytowano - 26 grudnia 2018, 23:03

@Jasnowidz: I Stefán Karl 

Avatar cotthlette

26 grudnia 2018, 23:41

@Jasnowidz: Ale ja dokonałem istotnych postępów w moim życiu.
Mi tam się roczek podobał jednak

Avatar Joanna789

31 grudnia 2018, 17:02

@Boberek00: i Steven Hawking ale jedyne z czego się cieszę to to, że Steven King jednak nie umarł a rok już się skończył

Avatar
Legutko

26 grudnia 2018, 22:47

osiemnasty był tylko przygotowaniem do:
Wojna światowa trzy
Smoleńsk dwa
Opozycja kontratakuje (zamach stanu dwa)
I śmierci wielu bliskich nam osób

Avatar
Konto usunięte

26 grudnia 2018, 23:32

WŚ3 raczej nie wybuchnie

Avatar KayonPL

31 grudnia 2018, 14:09

Ale wujek Titor mówił, że WW3 będzie w 2036!

Avatar kacp80

31 grudnia 2018, 15:49

mam nadziej że nie

Avatar Karricjusz

31 grudnia 2018, 14:48

One żywią się nadzieją

Avatar
Konto usunięte

26 grudnia 2018, 22:27

A dla mnie osobiście 2018, a szczególnie jego druga połowa była udana

Avatar Jasnowidz

26 grudnia 2018, 22:26

Avatar Pryncypalki

26 grudnia 2018, 22:25

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Płać pan

Pozdrawiam świetliki

Dobrze czasem się oderwać

Mało znany szczegół

Północne Węgry

To by wystarczyło

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka