Ciekawe, czy to przeczyta
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie idź!
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Fajnie że odpowiedzieli
Można, tylko trzeba wstawać rano
Niezniszczalne
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 10 stycznia 2019, 21:33
Co byśmy zrobili bez Piotrka! Dziękuję Piotrku.
Odpisz
10 stycznia 2019, 10:32
u mnie jest taki problem ze przeczytał ale ta automatyczna sekretarka nie odpowiedziała xD
Odpisz
9 stycznia 2019, 14:46
jak do niego napisac? bo na peju nie ma nic ze mozna napisac
Odpisz
9 stycznia 2019, 15:58
@CytrynXD: na Messengerze
Odpisz
9 stycznia 2019, 15:45
Ja to tylko tak tu zostawię...
P.S Autorze, ładna?
Odpisz
9 stycznia 2019, 12:39
Miły jest, wszystkim dziekuję
Odpisz
9 stycznia 2019, 14:56
@ALKATRAZ: a czy ty wszystkim dziękujesz?
Odpisz
Edytowano - 9 stycznia 2019, 12:41
Teraz dodał "Witaj,"!!! Ja wczoraj wysłałem i nie odpisano mi na to automatem. W ogóle mi nie odpisano.
Odpisz
9 stycznia 2019, 12:28
Nie odczytał wiadomości a już odpisał. Czy on jest jasnowidzem?
Odpisz
4 stycznia 2019, 01:37
*Tu wstaw Chińczyka z małą karteczką*
Odpisz
4 stycznia 2019, 02:36
@Mation2003: conajmniej 70+ osób jest w stanie przeczytać więc idź do okulisty i cicho bądź
Odpisz
4 stycznia 2019, 06:54
@andi12345: po prostu trochę przeszkadza mi to, że muszę się specjalnie przybliżać do telefonu żeby mema przeczytać.
Odpisz
4 stycznia 2019, 07:00
@Mation2003: >Klikasz na mema
>Przybliżasz swoimi palcami
pozdrawiam
Odpisz
4 stycznia 2019, 07:31
@RobsonPlay: w sumie to masz rację, nie pomyślałem.
Odpisz
9 stycznia 2019, 15:27
@Mation2003:
Odpisz
3 stycznia 2019, 22:50
Co jeśli on to specjalnie robi, bo boi się zwiększenia popularności Dudy przez memy z nim?
Odpisz
3 stycznia 2019, 22:40
Panie prezydencie?
Odpisz
3 stycznia 2019, 22:41
@Uruchamiacz: w czasie się cofać nie umiesz? HAHA slabiak
Odpisz
Edytowano - 3 stycznia 2019, 22:45
@Uruchamiacz: Do byłych prezydentów tak się mówi
Odpisz
3 stycznia 2019, 22:40
i ja mu wtedy mówię: "wyjaśnij mi tego mema"
Odpisz
3 stycznia 2019, 22:37
dziękujemy ci piotrku
Odpisz