Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Ładne rzeczy
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Ostry ten sędzia
Jakby trochę nie fair
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 stycznia 2019, 12:27
oh, pamiętam dzięki klawiszom wygrywałam 2/3 kłótni
-to słuchaj chcesz darmowe serki?(waluta w grze)
-ta
Odpisz
5 stycznia 2019, 12:29
transformice?
Odpisz
5 stycznia 2019, 12:30
tak
Odpisz
5 stycznia 2019, 12:53
mój ziomek był top 3 polska
Odpisz
5 stycznia 2019, 14:31
@etuggo: fajnie
ja jak byłam młodsza to byłam fejmem, teraz nikt nie pamięta
Odpisz
18 stycznia 2019, 12:07
No witam, jestem Ar_szenik#8946 :) a twój nick jaki jest?
Odpisz
18 stycznia 2019, 12:14
@Jejakpl89: jak ja grałam nie było liczb ani tagów :(
nazywałam się Snierz, później Snierzw znałam tylu fajnych ludzi :(
Odpisz
19 stycznia 2019, 20:03
noooo ja też, z 2014 jestem ://
Odpisz
19 stycznia 2019, 20:04
@etuggo: Racing? Jeśli tak to mamy wspólnego ziomka. On jest moim przyjacielem. Damian - Masopl
Odpisz
Edytowano - 19 stycznia 2019, 20:51
@Jejakpl89: kojarzę, ale pamiętam kurde jak na utility robiliśmy fnafa...całe cafe było nasze kurde :(
byłam w plemieniu "RZYGAM TĘCZA SRAM BROKATEM" czy jakoś tak, założyła to trishapl a była tam głupia jedna serowarnia
kłóciłam się z nią o range
Odpisz
21 stycznia 2019, 13:04
noo no
Odpisz
19 stycznia 2019, 09:25
sorki pomyłka MacBook. Pisałem na szybko😁
Odpisz
Edytowano - 18 stycznia 2019, 21:11
Za pierwszym razem pomyślałem że ,,na chacie" oznacza ,,w domu" XD
Odpisz
18 stycznia 2019, 23:19
@Legolas9988: Myślałem tak samo xD
Odpisz
18 stycznia 2019, 23:27
No ale dziwnie tak zapytać rodziców/rodzeństwo jak się kuca, no bo wtedy można na jakiegoś niedorozwoja wyjść :)
Odpisz
18 stycznia 2019, 23:28
@Legolas9988: Tia...
Odpisz
18 stycznia 2019, 13:08
haha!
Odpisz
18 stycznia 2019, 12:52
Mnie by nie nabrali bo gram na Mackbucku 😏
Odpisz
18 stycznia 2019, 13:04
@McKalosz: to tak się da?
Odpisz
18 stycznia 2019, 16:29
@McKalosz:
Odpisz
5 stycznia 2019, 15:06
Ten program jest jedynym posodem dla którego w ogóle ruszam telewizor.
Odpisz
5 stycznia 2019, 15:10
@Revant42: Zawsze jak tylko zobaczą, że to oglądam, mówią żebym to wyłączył, ale polską wersje to całe wieczory oglądają
Odpisz
5 stycznia 2019, 15:17
@Landark: kurde u mnie tak samo
Odpisz