Trzymajcie mnie, bo mu łeb urwę
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Drewniany kominek
Fajnie że odpowiedzieli
Zdeklasowani znowu
Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową
Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...
Przerwa na herbatkę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 sierpnia 2020, 10:50
Raczej drugie to podróba pierwszego
Odpisz
9 października 2021, 08:51
@Kebasa_z_mema: pomocy jak sie usuwa komentarz sprzed ponad roku halp
Odpisz
9 grudnia 2022, 19:52
@Kebasa_z_mema: xD
Odpisz
9 grudnia 2022, 19:57
@hanter013: ty kuhwiu
Odpisz
21 stycznia 2019, 21:02
nie pij coli bo cię rozpie**oli
Odpisz
25 lutego 2019, 17:59
@Karyniarz69_PL: I tak będę ją pił
Odpisz
9 stycznia 2019, 14:47
Coca-Cola (1892) jest starszą firmą niż Pepsi(1893).
Więc jak niby ma być podróbką młodszej od siebie firmy?
Odpisz
9 stycznia 2019, 14:55
@Ink_Sans: koncern coca cola powstal w 1987 roku i jest czescia pepsi
Odpisz
Edytowano - 9 stycznia 2019, 15:06
@PimpekLord: https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Coca-Cola
Znalazłam te informacje na tej stronie. Tam napisali gdy się wejdzie w historie, o dacie powstania firmy. Wzięłam pod uwagę oficjalne zajerestrowanie się jako firmę, a nie faktyczne opracowanie receptury.
Odpisz
9 stycznia 2019, 16:25
@Ink_Sans: U mnie trochę inaczej jest napisane.
Odpisz
9 stycznia 2019, 16:31
@Szorstka_Pienta: Chyba z na innej steonie w Wikipedii sprawdzaliśmy, ale efekt podobny.
Odpisz
9 stycznia 2019, 22:25
@PimpekLord: ty na łep upadłeś
Odpisz
9 stycznia 2019, 16:15
moim zdaniem pepsi smakuje lepiej
Odpisz
9 stycznia 2019, 21:52
@jasnib:
Odpisz
9 stycznia 2019, 22:03
@jasnib: Zgadzam się
Odpisz
9 stycznia 2019, 18:48
pepsi > coca cola
Odpisz
9 stycznia 2019, 16:24
ja tam zostaje wierny coli
Odpisz
9 stycznia 2019, 16:23
Coca Cola jest dłużej w sprzedaży o kilka lat od Pepsi.
Odpisz
9 stycznia 2019, 15:47
A ja wolę hop cole
Odpisz
9 stycznia 2019, 15:45
podróba może nie, ale pepsi> Coca Cola
Odpisz
8 stycznia 2019, 11:01
Obydwie smakują tak samo,ale pepsi lepsze bo tańsze
Odpisz
9 stycznia 2019, 14:20
witam w klubie
Odpisz
Edytowano - 9 stycznia 2019, 14:53
w pepsi czuc bardziej cynamonem więc jest niedober lol
Odpisz
Edytowano - 9 stycznia 2019, 15:13
@Venomoth: ale jest tańsze
Odpisz
9 stycznia 2019, 15:23
chwila, pepsi tańsze?
Odpisz
10 stycznia 2019, 14:00
CC około 5,60 za litr średnio u mnie a Pepsi około 4,50
Odpisz
9 stycznia 2019, 15:05
Cola niedola
Odpisz
9 stycznia 2019, 14:11
Pepsi lepsi
Odpisz
7 stycznia 2019, 22:25
Kiedy dwie osoby się kłócą która cola jest lepsza, wtedy biorę obie butelki i wlewam sobie do szklanki.
To zwykle kończy spór sromotnim wpie**olem z obu stron.
Ale z drugiej strony to się już nie kłócą i znaleźli wspólny język...
Odpisz
7 stycznia 2019, 18:17
Cola bola waniliowa tylko
Aaa
Odpisz
7 stycznia 2019, 18:19
@cotthlette: cynamonowa lepsza
aaaa
Odpisz
7 stycznia 2019, 18:21
@MrCC4: W sumie to chcę spróbować
Dzięki za przypomnienie
Odpisz
7 stycznia 2019, 18:22
@cotthlette: Spk
Odpisz
7 stycznia 2019, 18:10
Zaraz ci przycole
Odpisz